ya beyler toprağın ıd sini bilen warmı green acres alanına bi şey yapıorumda çimler kötü gözüküo yardım pls
053b
031f4
çok saol :)
yaw kardesım topraga .info ceksene ne U-s yı kırletıon kı ne geregı var U-s yı kırletmeye deme ama ya !!
Ryser

sorun çözülmüş adam insanca sormuş karşısındaki insanca yanıtlamış oda teşekkür etmiş sen nie atlıon ? sanane ?
Kardesım bunu da mı akıl edemıyo ama bu ne abı ya resmen bu yaptıgı oyuna yenı baslamıs bırının oldugunde Gm abiler bana nostalji yaptı demesi gibi bisey.

abi adam akıllı soru sorun adam akıllı cevap verelım.
hatırlatıyım her info cektiğinde göstermio !!
Ryser : yaw kardesım topraga .info ceksene ne U-s yı kırletıon kı ne geregı var U-s yı kırletmeye deme ama ya !!

arkadaşım nerde gordun sen worldde sonradan eklenmemis bir tas toprak cimene fln info cekildigini yeni yeni adetler cıkarmayın o zmn gidelim green acresdeki cimlere .info cekelim ve o sayıyı .add ye yazalım bakalım ne cıkıo ;)

@xenox

arkadaşım bu tür seylerin id sini ogrenmek icin inside uo adlı programı kullanabilirsin :)
Sexy1 : hatırlatıyım her info cektiğinde göstermio !!

gösterir mesela static bi item i_stairs_wood_2 bunun başında 0709 olur işte bu 0709 bunu id'sidir a yani info çektiginde 0 la başlayan 4 sayılı sayılar id'sidir :)
:D walla sormaz olayışım :D
berkancım ben sana bir ara anlatırım :D o zaman anlarsın

buyur buda stardaki taşlar 02141
Hey allam ya xenox madem bılmıon niye cevap yazıon bi dene sonra konus
Ryser Senin Psikolojik Sorunlarınmı War Kardeş ?? Madem Sna Bu Konu Batıyor Girip Msj Yazma Arkadaşım Snane Alan Mutlu Weren Mutlu Sna Noluyo Arkadşaım...Sorunun Zoru Kolayı Olmaz.Adam Inside Uo dan Öqrenmeyi Bilmiyomuşki Soruyo Dimi Ne Kadar Uzatıyosun Yahu.Kasma BU Kadar...

Bu Arada Sen Bilseydin Kalkıpta Mapteki Çimlerin Id lerini .info Cekilerek Öqrenilemediqini Bilirdin..O Laf Ettiqin Arkadaş Sayesinde Sende Öqrenmiş Oldun Bak Kısa qünün Karı ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.