arkadaşlar oyun içinde hiç bişi yokken herkes koşarken bandaj ceker gibi takılıyorum
forumda böyle bi konu acmışlar ama caresini bulamamışlar
sorunu olan arkadaşda eminim ki sorunu çözemedi
çözdüyse bi yardım etsin banada

Bende arada sirada bu konulara bakiyordum..
Verilen cevaplar soyledir..

- Sunucunun makinasinda ram dusuk olabilir..
- Sphere mul dosyalarini gormuyor olabilir..
- Uo patchlerini yuklemediginizden olabilir..
- Agac patch kullanabilirsiniz..
serverdaki gmler sadece bende böyle bi şikayet oldugunu sölüyolar
patchi yuklesemde aynı yuklemesemde aaynı
agac patci denicem bakalım ama bizim serverda agac patch calışmıyor galiba
arkadaşlar sorun ramda bence... geçen gün bir programa baktım mesela ultima online pc'ye uyumlumu deilmi. programla karşılaştırdım..hiç birşey uymuor uyan şeylerde o kadar onemlı şeyler deil ama 1.5 ramdan aşarsında yapıor bunu taminimce bir de şimdiki her server kuran kişi speed açanlara karşın fixlediler ve aynı şey ondada oluor eğer speed yukledıysenız uo sil baştan kur...
Mesela ultıma online gır sonra alt+crrl+del tusuna bas pc nın ultıma accıkken ne kaadar cpu yukseltıgını gor eger 512 v.s mblikse yuzde 50-25 arası eger 1 gb ise 25-10 arası 1.5 sa 10-0 arası cpu değişir bu kadar mı bu kadar beyler Hadi Herkeze İyi actiler !!!

Benim bilgiler:
sistem:
microsoft windows XP
prof.
ver. 2002
service pack 3

pc:
intel R
pentium R 4 CPU 3.60GHz 3.60 GHz, 384 MB RAM
Bu pc de asla uo oynanmaz işte ... ama ben sadece tamerlik yapıom xD
intel R
bu nasıl bi pc PR 4 mü 4 cpu mu :s 384 Mb nasıl oluyor o 128+256 mı takılı yani :) enteresan okadar pc gördüm bölesini hiç görmedim vel hasıl benim pc AMD Athlon 64X2 DC 4200+ 2,20 .GHZ vede 256 Mb ekran kartı 250 gb Hdd çou boş 1 gb Ram ama genede 50 ve 60 arası götürüyor CPU dan yaptığın hesapta bir yanlışlık var oyunlarda şöyle birşey var eğerki tek program o ise çalışan CPU nun hepsini kaplıyor olarak gösteriyor yani sistem boşta işlemi 1-0 arası deişiyor oyun ise tamamını alıyor dikkat et
pc:
intel R

ben bu pc de oynayacagım oyunları sana saysam aklın cıkar birşey oynanmaz dediğin pc de aklın alamayacak şeyler oynanır zamanın da

celeron işlemcili 128 ram 64mb ekran kartlı bir pc de çatır çatır N.north Oynuyordum Hiç de sorun çıkmıyordu
Vps Bilgilerinden de kaynaklanabilir.
Administraktor : pc:
intel R

ben bu pc de oynayacagım oyunları sana saysam aklın cıkar birşey oynanmaz dediğin pc de aklın alamayacak şeyler oynanır zamanın da

celeron işlemcili 128 ram 64mb ekran kartlı bir pc de çatır çatır N.north Oynuyordum Hiç de sorun çıkmıyordu
sen yazıyı ters taraftanmı okuyorsun ?? benim eski pc de 128 ekran kartı 256 ram 40 gb hdd ile ben Sanandreas oynuyordum yazıyı birdaha oku uo nun kasmasının onun pc si ile alakası olmadığını söylemek istiyorum orada
Benim bilgiler:
sistem:
microsoft windows XP
prof.
ver. 2002
service pack 3

pc:
intel R
Bu pc de asla uo oynanmaz işte ... ama ben sadece tamerlik yapıom

burayı benmı yanlıs anlıyorum yoksa sen yanlıs konustunda yanlıs konusmaya devam edıp kendinimi kandırmaya calısıyorsun

not:hem akılsız kabil benim lafım stefana sen hemen nie yırtık don misali kucaga atlıyorsun :no

@khabil al bakalım sözum sana bay cok bilgin cocuk

AMD Athlon 64X2 DC 4200+ 2,20 .GHZ vede 256 Mb ekran kartı 250 gb Hdd çou boş 1 gb Ram ama genede 50 ve 60 arası

bu pc de sen uo dan 50 60 arası ıslemcı yedıgını ıddaa edıyorsun ama ben sana birşey iddaa edeyim
benim bi notebook um var p4 2.4 ghz işlmci 512 ram 128 ekran kartı var ve inan bana zamanında xx levelli shardda 5 tane clıent acıyordum 50 ve ya 60 a bıle cıkmıyordu ki bir cpu da %50 ve ya %60 demek oha demek ve bunun tek bir sebebi olur oda ısınmadır sen o dedıgın athlon pc ile gta 4 u en düşük grafikte oynayan kuzenım var bi değişik olan 512 ekran kartı olması
yani yalan yanlış cevap lar vermeyin ordan burdan biliyorum iddaa sı ile milleti yanlış yollara saptırmayın bilmiyorsan bilmiş gibi yapmayacaksın
sabah sabah insanın üzerine gelmeyi çok iyi biliyorsunuz.. icraat a gelince ne cıkıyor Kocaman bi -0-
xD mua =)(=
Arkadaşlar laptopta oynuyorum.

Çift çekirdek , 3gb ddrram , 2.26 core 2 duo
512 MB paylaşımsız ekran kartı var.

Yine de aynı arkadaşın dediği gibi düz yolda bandaj atarmış gibi takılıyorum. Oynadığım serverda sadece bikaç kişide bu sorun mevcut. Sadece mondain legacy yüklü iken de , full patch yaptıktan sonra da denedim. Durum sürekli aynı.

Diğer serverlarda hiç böyle bir şey olmuyor. Serverın adını vermek yasak mı bilmiyorum ama isteyenlere PM ile verebilirim.
Bu sorunu bu özellikli pc de yaşamak beni çileden çıkarıyor. Lütfen yardım edin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.