lagsiz bi server icin hosting ucreti nekadardir asagi yukarı
websitesini hesaba katmayın lutfen :D

Bu konu badboy07 tarafından düzenlendi(2007-11-23 16:21, 16 yıl önce)
Başlıkla, söylediğin şeyler tutsa yardımcı olabileceğiz ama ..
Lagsız bir sitenin Maliyeti nimi soruyorsun yoksa Lagsız bir Ultima Online sunucusunun hosting ucretinimi? Gerçekten Mehmet kardeşiminde dediği gibi söylediklerin tutmuyor..

Lagsız bir site istiyorsan cok para ödemene gerek yok, Sunucu Tr'de olsun.. İstedigin alan ve bw sınırına göre fiyat değişir..

Sunucu istiyorsan Tr'de vps alman gerekicektir.. İyi bir makina alman ve baglantının tr'de olması lagı engeller..

İlki için ortalama fiyat yıllık 110 - 120 ytl arasında değişirken

ikincisi için ortalama fiyat aylık 120 - 150 ytl arası değişmektedir..

Sağlıcakla kal..
ya baslıkta yanlıs yazmısım :D az once farkettim duzelttım site deil server olucak
vps almayın dedicated alın, tamamen sizin olur en azından.

120ytllik bir serverla 150 kişiyi rahat kaldırırsınız, 300 ve + için en az 250yi gözden çıkarmak gerekiyor.

pazarlamalara kanmayın.
ya bu serverları kuranlar nasıl karsılıyor bu ucretlerı pekı ?
Kendi harçlıklarından paralarından yada stafflarından ücret alarak karşılıyorlar.

Yurtdışı 80 yurt içi ise 100 ytl ye güzel bir vps bulunabilir.
he oda ayrı bi olay adam counselor seer olmak ıcın bile para verior ve pagelere bakıor :D
Adam belki millete hizmet ederek kendini tatmin ediyordur.
Dimi yani.Parası var verio seer cons oluo kardeşim.
Zenginin parası züürdün çenesini yorar.:O_o
Silindi
Apprentice
7
Ne Bu Kamu Hızmetımı Oyle Hızmetmı Olur Hızmet Veren Karsılıgını Alır Owner Mudurdur Iscılerıne Para Verır Sacma Bence Dımı Emre
Evet ya cok saçma,amaçları ne para vermeyip para alıyorlar.Bi türlü anlayamadım :huh
Silindi
Apprentice
7
Abi Dusunce Acısı Farlı Ne Oyle Hem Para Verıcen Hemde Sırkete Hızmette Buluncan Bu Yonden kımse Dusunmuyor Ama Scripter Para Almasına Alıyorda Couns Page Bakmak ıcın Nıye Para Verıyor
Garip bi mevzu couns seer v.s eziliyor :uhoh.
Silindi
Apprentice
7
Esıt Olması Lazım Abı Olmaz Oyle Sacma Sey

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.