:D belkide millete ben XxXxxxxxX serverının Gm ligini yapiyorum demek icindir :O_o
Amaç ün yapmak bence. Yada ileriyi düşünüp kendi serverında başarı göstermek ondan sonrada gelsin paralar diye düşünüyordur.
Hmm ben gm im kral oldum demeyemi getiriyor diosun :huh
Silindi
Apprentice
7
Offfffffffffffffffff Cok Sacma Bence Cok Slkca Nıye Adam Ikı Script Yazıp Edıtlıyor Dıye Para Alıyorda Pg Bakan Playerla Ilgılenen Almıyorda Verıyor Hemen Soylım Serverı Acan Kısı 15 16 Yasında Oluyor Okul Harclılarını Bırıktırebıldıgı kadar bırıktırıyor Host Parasını Oduyor Artan Para Ilede Scripterın Parasını Oduyor Bu Yuzdende O Kısı Para Verıyor Bence Ben Su Serverın Gm Staffyım Muhabbetı Cok Acayıp Sacma Aha Ben Su Anda Bır Serverde Admınım Ama Kımseye Gıdıp Demıyorum o Serverın Admınyım dıye
eger cevresinde inandıra bilecei birileri warsa neden olmasın :D
kafeler yeni uo cularla dolu ( gerci pek uo playerı kalmadı artık Neslimiz tukenıor :D )
adam gm deince kral sanıor baslıor yalakalıa 5k ver okadar gm sin buyuksun :D:D

2-3 sene once sahıt oldugum bı olay yuzunden kımseye guvenım kalmadı ztn gm lık konusunda :D
kafede bı adam gm oldu tabı kafelerı bılırsınız bı servera baslanıosa kafece baslanır :D (o sıralar uo yu bırakmıstım ben )adam full kafeye item skill vs. edit i yaptı hic kimsemi cakmaz durumu :S oynadılar 1-2 ay sora server kapanmıstı sanırsam

he bu arada kendi script imide kendim yaziom yazabildigim olcude :D ama tabi buyuk capli fix ler beni asıyo suan :D onlardan bi kac kopya cektım eger bı server kuracaksam emegımı katarım ıcıne ole ver scripter a parayı server ın script lerini hazırlasın olmas . benim serverım demek ıstıosan emek vercen :D
Bende eskiden gm liği bir bok sanardım şahsen. Pagan'ın bir tane gm i vardı. Onu filan gördüm. Adam paso milletin mesajlarıyla uğraşıyor. Hiç kendi vaktimi harcayamam öyle.
nese ya ben yatıyorum gene kafam sıstı server la urasmaktan hersey hazır da su hosting isi zor :S butce yetmıo ona :D bakalım pagelere bakmakısteyen warsa goruselım uygun bı fıyata baktırırım :D lol

Herkeze ii geceler..
Para verceksen ben bile bakarım be. Oturturum kardeşimi bilgisayarın başına. Yada meraklı birisini. :)
Para para para
:lolyok yaw yanlıs anladınız dedımkı pagelere bakmak ısteyen warsa uygun bı fıyat a anlasırız (uygun bı fıyat verırsenız bakabılırsınız) :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.