Levelli Uo Serveri TURKIYE de mevcutmu??? mevcut degilse yabancilardan bildiginiz varmı? forumları arastırdım ama en son 2008 de böyle bisey sorulmus... Simdiden Herkeze Tesekkurler...
yaza kadar sabredin xD
Bir zamanlar vardı fakat tutulmadı. Aslında oynuyanlar için vazgeçilmez olmuştu fakat gerektiğinden fazla problemle karşılaşınca serverlar kapandı. Serverlar diyince yanlış anlaşılmasın 2 tane vardı eskiden. 1 tanesi sürekli kapanıp isim değiştirilerek açıldı. Sağolsun server sahibi BaaL bu işleri bıraktıda artık bizlerde unuttuk. Ama levelli serverın zevki mükemmel oluyordu bu da benim acımdan bir başka ayrıntı.
evet levelli serverin tadı başka oluyor fakat şuan tr de levelli server yok bildiğim kadarıyla.
yazın levelli sunucu 2 tane acılıcak
Umarım açılmaz. Yanlış anlaşılmasın pek fazla tutulacağanı zannetmiyorum. Açılan serverlar da gördüm. Çok emek istiyen uğraş isteyen bir iş ve karşılığı almanız çok güç.
firehellsly dediği doğru vioxun sahibi 2 kişi o serveri 4-5 yılda o hale getirdiler ama onlar bile durmadan açıldı kapandı yani dikiş tutturamadı ki scriptleri gayet güzel bir serverdı. levelli server işi ciddi bir iş uzun uğraş gerektirir ve türkiyede bu işi başarabilecek kişiler varmı bilmiyorum
eskiden bi serverda vardi ırk ve level sistemi beraberdi,adınıda unuttum acayip zevk alıyorduk. simdiki ırklı serverlarda orclara mask takıp orc yapmıslar , adını unuttugum serverda orc lar orc body si icinde ayrıca polar beer vs. ye binebiliyorlardı...simdikiler kolayınamı kacıyor ısın ne yapıyor anlamadım :S insllh yakın bi zamanda ırklı , levelli yada 2 si bir arada bir server acılır...
alternate pk , sylveria , fatalwar ?
gerci syl le fatal levelli deildi ama
flich : alternate pk , sylveria , fatalwar ?

Fatal War Levelli deil Pp Bi Sharddi 6. Seneden Beri Vardi Halada Var...
twilight oke orayı bana öğretmede yazdım zaten levelli değildi diye birde brası fatalwarın forumu değil yok hala var gibi söylemler kullanma reklama girer biliyoruz hala olduğunu kaç bin defa kapandığını nasıl para yediğini ,
flich : alternate pk , sylveria , fatalwar ?

sylveria nın son zamanlarında level sistemi vardı yahu :)
doğrudur :) konu dışına cıktık gibi olacak ama server feci bişeydi ben oynamadım ama abim sayılı orclardandı :D altında polar bear elinde artı 9 axe ^.
biraz oyle oldu ama,soylemeden edemıcem aklıma geldi...cafede bi client vardı bizde drakeye bınınce ustune otomatikman bitane platemail govdelik geliodu , gövdeligi indirip kaldırdıgımızda drake düsüodu her defasında 1 drake ,ayrıca plate mailleride cantaya koyup satıyoduk :)degisik bir olaydı bunu halaa cözmüs degilim.
yazın için büyük projemiz var 64 tane 0 dan yeni büyü yazıldı, tüm custom osi büyüleride var ayrıca her büyünün master 30 a kadar giden seviyesi var ( bazılarının 20 ) aynı şekilde 128 tane görev de hazır xD level(spherenin degil tamamıyla kendim kodladım) + classlı ( reklam olucagını düşünmüyorum isim vermedim daha belli bile degil )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.