guzel bi sisteme benziyor , playerları cok zorlar gibi :) bahsettın buyu levelleri metin2 deki skillerin levelleri gibi bisi olcak herhalde
Mesela rogue(bıçakcı) için en temel büyülerden Katana Rain var gökyüzünden bıçaklar yagdırıor npclere saplanıor, master level arttıkca gökyüzünden yagan bıçak sayısı ve hızı ve verdigi damagesi artıyor.
oha diyorum :D baska birsey diyemiyorum
ehe bu hiç bir şey savage blow ve back stap ları yapıyorum şu an wish uo gibi bi oyuncu bekliyoruz ilk dakika türklerden çok yabancı olucagı için ^^ ayrıca kurta sadece orclar binior ve Wolf Rider classında olabilmen gerekior ayrıca Rideable Skill ( minimum 15 level istiyor ) açık olması gerekli yani binekli oyuncu kitlesi çok düşük olucak classlar level arttıkca gelisiyor mesela 20 levelda 2.class açılıyor 2.classda bir çok yeni büyü ve quest geliyor.hepsinin hikayeleri de yazıldı elfler arasında eskiden çıkan büyük savaşta elf nightelf ayrıldı ve nightelf karanlık ormanlara kaçıştı şeklinde hikayeler göstericek oyuna başlayınca ve hikayenin en son bulundugu yerde başlıcaksın yani nightelfsen karanlık bir ormanın derinliginde başlayabilirsin ya da orclar.. orclar normalde orc ve orc benzeri npc formunda olucak ama wolf rider olunca orc mask falan bi orc tipi yaptım insana o şekilde kurta binebilcekler bu arada oyuna başlarken önce orc human nightelf elf vs olcagını seçiyorsun sonra ilgi alanını seçiyorsun Priest - Warrior - Rogue - Paladin( tank =) ) (bunlar humanın) falan filen her karakter birbirini tamamlıcak bir sürü özel dungeon hazırlandı 100 katlı 2 tane kule var kısaca priestsiz paladinsiz dungeona raide vs giremiyeceksin serverda bir cok wow benzeri sistem aktif yani her an her şey olabilir yolda yürürken çalılıkların arasında bir item bulabilir ya da yer altından önüne bir canavar atlayabilir
ultima online 2d demi peki bu bahsettıgın olaylar ?
2d ama 6x olucak patch gerekli yani ama inan degiyor ben bile begendim xD
hadi hayırlısı düsüncesi bile güzel...
ayrıca playerlar sahip oldugu şehir içlerinde şehrine istedikleri kadar muhafız kiralayabiliyorlar istedigi alana mesela brit için brit köprü 3 muhafız alabiliyor ayrıca bir çok alarm sistemini satın alabiliyorlar en basidinden Wrong Alarm ile alarma geçtiklerinde sayıları 1.5 katına çıkıyor ve bir çogu devriye merkezlerine kal ort çekiyorlar muhafızlar bandaj kullanıp pot içebiliyorlar.Ayrıca muhafıza asker yazıp emir verebiliyorsun mesela brit köprünün xx kare çevresini devriye gez.(Şu kısmı henüz bitmedi.)Bosslar da görmeye deger (:
güzel ama yaza yetişirmi bilemem
level sistemini bugun tamamlıyorum diger seylerin bir kısmı da bitti ama bu istedigim savaşların vs oluşabilmesi için gerçekten hayalimdeki kitleye ihtiyacım var.
ilk playerın ben olurum söz
Ah Gilbertt :) Olm bu server'ı açıcaz.. Ve güzel bi eğlencemiz olucak.. Seviyeli olur diye düşünüyorum eski zamanlardaki gibi.. WoW'daki gibi sistemlerin olması ayrı bi hava katıcak server'a.. Umarım hayallerle sınırlı kalmazda açarız biran önce :)
Bana yardımcı olan 2 arkadaş da orj wow oynuyor zaten onların önerilerine göre şekillendiriyorum.
ravenloft : biraz oyle oldu ama,soylemeden edemıcem aklıma geldi...cafede bi client vardı bizde drakeye bınınce ustune otomatikman bitane platemail govdelik geliodu , gövdeligi indirip kaldırdıgımızda drake düsüodu her defasında 1 drake ,ayrıca plate mailleride cantaya koyup satıyoduk :)degisik bir olaydı bunu halaa cözmüs degilim.

Bak bu sorunu çözememişler ve hala geziyorlar. O kadar basitki...
firehellsly tam anlayamadım ne demek istedigini.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.