Bilmiyorum gözünüze hiç takıldı mı fakat lightsource olarak ayarlanan pencerelerin hepsi east kısmına doğru ışık vermekte.

light.mul dosyasına baktığımda pencerelerin south kısmına doğru ışık verenlerinin de olduğunu gördüm fakat tiledata üzerinde ne kadar ayarlama yapmayı denesem de(quality değiştirerek oluyor sanırım) south kısmına dönük olan light şeklini veremedim. Yaptığım aramalar da pek bir sonuç vermedi.

Gece uyku da tutmayınca bir ihtimal bilen vardır diye konu açayım dedim. Bu konuda bilgi sahibi olan kimse varsa bu konu altından, pm veya messenger yolu ile bana yolu, yordamı anlatabilir mi acaba?
ona bakarsak silah tek el de olsa çift el de olsa ne tarafa dönersen o eline alıyor silahı yani silahı hep görüyoruz
O animasyonlardan kaynaklanan bir sorun uğraşılsa düzeltilebilir ama kimse uğraşmıyor.Ayrıca öyle olmasının da sebebi var(silahın hep görülmesi için)

Light lardaki ise tamamen farklı bir sorun. Diğer yönlere doğru light efektleri var fakat ne art olarak ne de tiledata olarak lightsource un hangi id yi kullanacağı üzerinde bir değişiklik yapamadım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.