Ben serverlarda madenlerin boş olduğunu görüyorum değerli setlere artık rağabet yok gibi?
bu sunucu sahibinin sağladığı dengelere göre değişir. sen sunucuda pure mage ve warlock'lara bu kadar çok üstünlük verirsen warrior karakterlare ve doğal olarak miner&bs karakterlere ilgi azalır.
@Lucretius
+1
Novice
-0.500001
Warior u iyi Oynayan Adam Herkesi Keser Ben Boyle Bilirdim Ama Artık Blackrock Setle Birini Gorunce Ayy Appye Bak Diyoruz
Nowanka : Warior u iyi Oynayan Adam Herkesi Keser Ben Boyle Bilirdim Ama Artık Blackrock Setle Birini Gorunce Ayy Appye Bak Diyoruz

Tam tersi bence oyunda bir mage karakter açarsan hem dungeon girebilirsin hemde adam kesebilirsin.
Novice
-0.500001
Ama Adam Gibi Bir Serverda Yani Eski Serverların Cogunda Bir Pr.mage Asla Bir Warioru Kesemez Buna Adım Gibi Eminim Tabi Warior Pro Olcak
Dediğinin olması içinde P.mage'in app olması lazım.Sağlam P.mage warriora kendini kolay kolay kestirmez.
PvP arenada her zaman Pure Mage warlocku, warlock warrioru, warriorda pure mage i keser. Tabiki bu sunucu sahiplerinin ayarlamalarıyla daha farklı olabilir. Sentenel gibi bi server vardı sırf set satarak 20m para kasmıştım. Actionda çok warrior oluyordu. Minerlara gün doğuyodu. Ama artık zor bu işler.
Novice
-0.500001
Kapalı Alanda (pvp arena) Warlock'un wariroru Kesebilcegine inanmıorum Kesse Kesse Kapalı Alanda Mage Manasını iyi Kullanırsa alır
Nowanka : Ama Adam Gibi Bir Serverda Yani Eski Serverların Cogunda Bir Pr.mage Asla Bir Warioru Kesemez Buna Adım Gibi Eminim Tabi Warior Pro Olcak

warriorun farkı olan sunucularda var ancak sadece arka planda kalmışlar ^^'
valla gördüğüm kadarıyla warrior charlar hep magelerinde ardında kalıyor ama eskiden öyle değildi
Oynamasını bilene her çar müthiştir.

Ben craft karakterlere bayılırım ve çok iyi bir minerim buna inanıyorum kafama koyduğumu yapıyorum miner karakter benle özdeşleşiyo her yönden kendini oyunun içinde buluyosun set yapıcam dedim mi o seti bitirmeden kalkmıyorum(1-2 defa olmustur yapamadıgım).

Minerlar var fakat adam gibi sistemi olan miner'a önem veren server yok problem bu yıllardır serverlarda değişmeyen tek şey miner ve ben bu yüzden hayranım(Ultima Online'daki ilk karakterim Miner'di).
hımm ne güzel :)
ama bknz :

şuanki her shardda 5 atışta 3 black ve bloodrock ingot çıkma şansı var. bu kısıtlama eskiden çok çok çok minimium seviyedeydi. örnek biz full blood ve ya blood set çıkarmak için 5 - 6 gün uğraşırdık. oysaki ; şimdi 45 dakikada bir set yahu :) haksızmıyım :)
her server? genelleme yapmazsanız :D

Bunun olmaması için uğraşan serverlarda mevcut.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.