Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sitenizden ML yi yükledim fakat iki kere tıklayınca hic birsey olmuyor. bunun sebebi ne olabilir ?
çift tıkla ve bekle hala sonuç vermiyosa bilgisyarın ya Windows (xp ,vista) değil yada virüs war ;)
alakasız dosyayı nereye ındırdıysen ordan başka biryere kopyaladınmı bozuluyor ındırdıgıne yerden başka bıryere oynatma o dosyayı ben programlar klasorume ındırdım orda duruyor yuklemek gerektıgınde dırekt yukluyorum yanı yapacagın şey tekrar ındırmek ve hiç kaybetmeyecegın bır yere c ye atarsan formatta gıder d ye onemlı olan bı dosyanın ıcıne ındır ordan ıstedıgın zaman kurar kaldırırsın ml yı ok
bilgisyr xp de ne alaka =) masaüstüne indirdim ordanda gene masaüstü civarlarında oynattım genemi bozulur. sacma geldi ama sen öle diosn xD of kota gircek gene. Aos u yükleyim bari.
öyle bir oynatma ile dosya bozulmaz. o bozulmalar rar dosyalarında olur oda nadir oynatmadır biyerden biyere çekme değidle başka ağdan çekme gibi problemlerde olur.. Bişi olmamasını göremeden bilemicem. Ki oynatarak bozulsaydı boyutuna bakarak anlarsın o yüzdenmi bozulmus çok zor denilcek kadar düşüh ihtimal masa üstünden , masa üstüne exe dosyası oynatarak bozmak..

ctrl+alt+delete daha önce açtın olarak görüp hata vermeden öyle kalabiliyor ordan kapat yada kapatıp aç bilgisayarı gine bişi yoksa eksik exe dosyasıdır
cok bılıyorsunuz mubarek sankı denemedık ben onu 3 kere ındırdım 4. de anladım o sebepten oldugunu leqendary denedınmıde konusuyorsun ha ? boş boş sıyırmayın bıraz dolu atında bardağın altından belkı suyun yuzeı gorunur

hoca sabaha kadar da denesen sen o dosyayı çalıştıramassın çalıştırırsan gel yuzume tükür birkez daha ındır adam akıllı bıryere kayıt et yerınden 1 kare bile oynatmadan dene bakalım calısıyormu calısmıyormu
@cok bılıyorsunuz mubarek sankı denemedık ben onu 3 kere ındırdım 4. de anladım o sebepten oldugunu leqendary denedınmıde konusuyorsun ha ? boş boş sıyırmayın bıraz dolu atında bardağın altından belkı suyun yuzeı gorunur

hoca sabaha kadar da denesen sen o dosyayı çalıştıramassın çalıştırırsan gel yuzume tükür birkez daha ındır adam akıllı bıryere kayıt et yerınden 1 kare bile oynatmadan dene bakalım calısıyormu calısmıyormu

ben kendı ml mı oynatcam catır catır ve yüklicem video çekcem ne vericen? ben biliyorum çünkü bilimsel konuşmayı severim.. sen çocuk gibi windowsda su var böyle olmuştu bi gün bana diye kanıtlarla geliyon ben belge koda bakarım ! VE eexe dosyasını oynattı diye bozulmaz ibi ihtimal dedm yukarda iyi oku emin konuşmadımne bu asabiyet? Ve benimle konuşurken düzgünkonuş ben sana laf etmiyorsam sende bana ETMİYECEKSİN!
Evet biliyorum çünkü bilmediğim konularda gelip yaşamış adamların bilimsel konuşmadığı şeylerle milletin aklını yıkmasından nefret ediyorum ! Bide emin konuşma bari bi kere bana olmuştu de Widows buglarında rarlar bozulabiliyorama bi exe düzgün çekip götrmek yerıne kopyala yapıstır veya mouse ile güzelce taşırsan dosya bozulmaz ! Burda bi bozardım seni ama gece gece polimiğe gircek değilim.
Banada oldu o olaylar çözüm basit ;

1. Mesela sen D diskine kurulumu ındırmek ıstesende windows once C dıskıne atıp sonra D dıskıne geçiriyor bu geçirmede dosya bozulur C diskine indiriceksin.

2. Dosyayı ındırdıkten sonra işini hallet istediğin yere kopyala ben su anda bir sürü ayrı harddıkte kopyasını yerlestırdım bişi olmadı ( bak kopyala dıyorum kes deme ).
leqendary bilmiş cocuk ha ben kopyala dıyecegım yalvaracagım xp ye yavrum xp cıgım guzel guzel taşı laftan anlamıyormusun yoksa sorunlarınmı var 2 3 xp de oynama yapmayla benım karsıma gelıp ayakta durmaya calısma xp de senı 4 e katlar 8 le carpar sonucu 1 bulurum öyle fasa fiso lafları karsıma cıkıpta bana yamalamaya calısma ınsanı da delırtme basıma gelen olayı anlattım cok konusup bilmişlik taslama ıllakı bılmıslık taslıyorsan gelırsın msne 2 3 soru sorarım nası bılmıslık taslanıyor anlarsın herneyse senınle urasacak degılım cünki nekadar da laf yapsam sana sen degıl ben kucumsenıcem herneyse PEHLEEONE sen hiç uraşma o dosyayı bozdun bırkere sen bi kere daha indir..
uo gold'u yükledim fakat nalet olsunki gene calısmadı . '' Error reading setup initialization file '' yazio . sizce bunun nedeni ne olabilir

Bak Aramachus söylemiş herkez yanlış biliyo sen kralsın auhauhaua tam sor ama ben sorarsam cevaplıyamazsan ? hayatında kullanmışlıgın varmı evindeki windows başka ya ? bilmiş ufaklık ben senide kim olduğunu tanıyorum ufaklık ondan burda çocuk gibi msn artisliği yapma abi saygılar kral adamsın çok biliyorsun ama bak yukarda cevap gerekenler vermiş =) uahauhauhauhauahu yarıldım
ya aranızda tartısın eyw bişi demiormda :D ya birader walla kafayı yicem 3 günde 5 kere uo indirdim :@ :D neden böle yazdıgını biliomsn
Aramachus : Banada oldu o olaylar çözüm basit ;

1. Mesela sen D diskine kurulumu ındırmek ıstesende windows once C dıskıne atıp sonra D dıskıne geçiriyor bu geçirmede dosya bozulur C diskine indiriceksin.

2. Dosyayı ındırdıkten sonra işini hallet istediğin yere kopyala ben su anda bir sürü ayrı harddıkte kopyasını yerlestırdım bişi olmadı ( bak kopyala dıyorum kes deme ).

demiş denedinmi ? ben karşılaşmadım exeyide her yere taşıdım harici hddemde fln her yerde var ilginç bişi ama dediğini bi yap istersen arkadaşın
https://i44.tinypic.com/bdv4p2.jpg

bu cıkıyor iki kere tıkladıgımda. napayım ben bidahamı yüklücem. :/
Ne kadar saçmalamışsınız alt tarafı bi dosya yerini değiştirmekle dosya bozulsaydı bu zamana kadar kimsenin arşivi olmazdı :D PehLeeOne arkadaşım indirmede sorun olsaydın hata verirdi dosya eksik derdi indirdiğin ml 726mb civarıdır boyutuna bak çift tıklıyorum açılmıyor diyorsan vista ise geç açılır ama açılır geç dediğim 4-5 sn eğer hiç açılmıyorsa sorun senden kaynaklanıyor. kolay gelsin iyi akşamlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.