Merhabalar.

Uzun bir aradan sonra yeniden bu oyuna başladım ama bir sıkıntım var :(

Britain mezarlığın sağ kısmında garip cisimler görüyorum ve client kapanıyor. Yeniden denediğimde oyuna giremiyorum. AOS'da böyle bir sorun yok sadece ML de var. Hiç patch yapmadım ondan da olabilir belki ama daha önce patch yaptığımda yine sorun vardı.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ?
Sandıgıma Göre Sorun Ml De Degil Aos Da Olupda O Yere Atılmıs Bi Kaç Item Vs Seyler Ml de olmadıgı ıcın direk atıyordur anlıyacagın sorun ml de degıl sorun ya statıclerde yada sphereworld dosyasında bı arastır bakalım dedıklerımı ok
AOS da böyle bir sorun yok ki ? Ayrıca benimle birlikte oynayan arkadaşlarımda böyle bir sorun yok :con
sorun senın spheren staticlerin ve ya aosda olupda ml de olmıyan bı ıtemı cıkardıgın ıcın oluyor bagzen benım başımada gelıordu sphere world dosyasını temizliyorum duzelıyordu cok onemlı bişey yoksa dedıgımı dene her neyse olmadı arkadaslarıan soyle sana error verdıren yer e nuke ceksın dene bı bakalım..
İyide ben oyuncuyum benim item çıkartmakla sphereworld dosyasını boşaltmakla ne ilgim var ki ?
arkadaslar Mondain's Legacy Client ti indirdim 6 saatte cok yavas indi ben 6 7 sene ultima oynadım ama 5 senedir ara verdim simdi ölesine zevkine girip oynıyacam ama Mondain's Legacy Client indirdikten sonra uogateway indirdim tıkladıgımda acmıyor yazdıgı sey
( you dont have any ultima online clients installed on this computer to play on any ultima online you need atleas one of tmen istalled) bu sitede arastırdım cliet ekle felan demissiniz arkadaslar bnenmde 4.00 indirdim ona tıkladııgmdada böle dio
( ultima online does not appear to be istalled corretly on you sistem. please re unistall uo by runnig the setup.exe program located on your uo cd room ) bi yardım edersiniz simdiden tesekkürler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.