Arkadaşlar Mou ( Multi Operations Utility ) programı elinde olan biri varsa bi siteye upload edip paylaşabilir mi? Gerçekten de çok lazım oluyo bana. Ve gene lazım :D Eğer paylaşırsanız sevinirim...
google'da bi aratayım dedimde hani böyle bir program bile bulamadı ne programı bu?
Multiye eklenen ev ve gemilerin scrriptlerini ayarlarını herşeyini otomatik olarak ayarlıyo. Ama bi bulamadım :D
biraz bekle geliyor..

https://www.ultima-strike.com/indir/mou
bana bir düzgün açıklama yazarsan programı eklediğim yere o metni yazayım.
valla çok saol hiç bi yerde bulamadıydım :D
Aslında sitemizde kullanımını bi arkadaşımız anlatmış ama orda indirme linki ölmüş.
Bana Tıkla

Ama bende anlatıyım hemencecik :D

UO ya eklediğiniz multi dosyalarına otomatik olarak script vb gibi ayarları yapan bi program.
dediğim gibi bu program için ufak bir açıklama metni yazarsan o bölüme ekleyim. indirmeden önce arkadaşlar bilsin neyin ne olduğunu.
hmm bende ilk defa kullanıyorum. Ama birazdan yazarım bu başlığa... Az çok teorik biliyorum :D Uygulayıp yazıcam.

Evet programı o linkteki açıklamalr doğrultusunda kullandım oldu :D

O linkteki arkadaşın da anlattığı işlemleri yaptıktan sonra doğru multiyi seçip create script for this multi diyoruz ve value kısmına satş fiyatını namr kısmına ismini ve ev mi gemimi olduunu seçiyoruz ve ortaya yeni eklediğimiz ev yada geminin scripti çıkıyor. Bu program ayrıca kişisel olarak bulmamızın ço kzor olduğu bazı defleri de kendi buluyo.. Bu sayede otomatik scriptini almış oluyorz. Gerisi de scripti sphere a eklemek =)

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2009-09-11 18:37, 14 yıl önce)
bu dökümanın devamı gibi oldu, genel hatları ile ne işe yarıyor program?
program kısacası oyuna sonradan eklediğiniz ev ve gemiler için otomatik script yazıyo. Amacı bu :D
mou'da " create script for this multi " seçeneğine tıkladığımda " datei nicht gefunden " hatası alıyorum ( ne demekse Almanca işte) , hiç bir multi yi program aracılığıyla script hâlinde dökemiyorum . Neden kaynaklanıyor olabilir acaba ? Ya da ne yapmam gerekiyor ?

hadi kendim yazdım diyelim scripti o evleri nasıl static hâle getirebilirim acaba , yardım ederseniz ; çaresiz, acılar içindeki derbeder bir gencin yüreğine su serpmiş olacaksınız . . . ;(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.