Arkadaşlar denedim denedim olmadı hextayı indirdim yine olmadı xxx sunucusunda multi client acamıyorum dediklerinizi yaptım millet biz acıyoruz diyor nasıl olacak yaw !!!!

Şimdiden teşekkürler .

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2008-07-24 00:32, 15 yıl önce)
Bende açmıştım bir ara sonra conn değişti...Ultima onlinenin içini dışına getir client.exe yi bulursun ama pyramidin olucak....Onu easyuo veya uo loader ile açarsın multi olarak...
Novice
-14.8
O multi client'i herkez açamaz :P
Başlığı düzeltip , reklam içeriğini siliniz aksi takdirde siteden uzaklaştıracağım.
Novice
-14.8
Yetkililer yazınca reklam olmuyormu ? :O_o
Bu başlık bir editör tarafından editlenmek yada uyarılmak zorunda kalınan kaçıncı başlık ?

Herhalde bu tip durumlarda yaptırım uygulanmadığı için dikkate alınamadığı kanısındayım , bir platformda bulunurken o platform un kuralları dahilinde hareket etmelesiniz ki sanıyorum forum kurallarını okuyan birisi bu tip davranışlarda bulunmaz.
ya allah aşqına xxx i bilmeyenmi var adam Multi acmak istedi serverin ismini söylemiş bunun nesi reklam oluyor acaba ? Ben serveri Bİliyorum ama oynamıyorum adam adını söleseki ben bu sitenin sahibi Olsam bunu reklamdan saymam ama birisi başlık acıpta server acıldı www.xxx.com felan bu reklamdır uzaklaştırısın Bu kardeşimizin yaptıına reklam denmez ama ben yanlışsam istersen banla fark etmez :no

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2008-07-24 00:48, 15 yıl önce)
Mesajımı tam olarak okuyamadın yada anlıyamadın , xx sunucunu birileri bilmiş yada bilmemiş sorun bu değil.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.