Master
59.2997
Peki. Ben yine insanlık edip diğerleri gibi inceden laf sokmak yerine güzelce ne yaparsan nelerle karşılaşabileceğinle ilgili fikirler verdim. Hata bendeki fikir verdim. Neden çıkıp laf sokmadım ki. Neyse fikir paylaşacak varsa çıksın paylaşsın. Ben daha bir şey yazmıyorum. 2 gün sonra nasılsa sunucu başlığını açacaksın reklam için orada hangi fikirleri edindiğini neleri ne kadar anladığını güzelce göreceğiz.
Neran : Profesyonel bir sunucu. Insanlarin türkceyi dogru kullandigi bir sunucu ile baslayabiliriz. 1 yerine "bir" yazabilen, Türkce klavyesi olup da türkce harfleri koyabilen, "Herkez" degil de, "Herkes" yazabilen yöneticelere sahip olan bir sunucu. Kimlik yasi yerine akil yasina daha cok önem verirlerse de daha iyi olur. Bunlari hallettikten sonra, baska özelliklerle devam edilebilir. Konusuruz.

Kusura bakmayin, ancak söylenmesi gerekenler bunlar, ne kadar sert gelse de kulaga.

Türkçe yerine türkce yazdığınıza göre Türkçe karakter kullanamıyorsunuz sanırım? Yoksa çok kötü bir pozisyonda kalmış olursunuz :)
türkçe klavyesi yoktur
6nPortakaL :
Neran : Profesyonel bir sunucu. Insanlarin türkceyi dogru kullandigi bir sunucu ile baslayabiliriz. 1 yerine "bir" yazabilen, Türkce klavyesi olup da türkce harfleri koyabilen, "Herkez" degil de, "Herkes" yazabilen yöneticelere sahip olan bir sunucu. Kimlik yasi yerine akil yasina daha cok önem verirlerse de daha iyi olur. Bunlari hallettikten sonra, baska özelliklerle devam edilebilir. Konusuruz.

Kusura bakmayin, ancak söylenmesi gerekenler bunlar, ne kadar sert gelse de kulaga.

Türkçe yerine türkce yazdığınıza göre Türkçe karakter kullanamıyorsunuz sanırım? Yoksa çok kötü bir pozisyonda kalmış olursunuz :)

Neran Türkçe klavye kullanmıyor.
Bir server daha geliyor hayırlısı
Qnd :
6nPortakaL :

Neran Türkçe klavye kullanmıyor.
Bende öyle düşünmüştüm.
:O_o :kork :kikirik ;)
Arkadaşlar Actıgım Konuyu Dagıtmayalımda sizce kafanızda kurdugunuz bir shard nasıl olmalı sölermisiniz. kısa ve öz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.