Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Sinirimden catlayacam tam 4 saat bekledım

https://www.ultima-strike.com/indir/uo-mondains-legacy-ml

bu lınkınızden ml ı cektım daha sonra calıstırmak ıcın dosyaya gıttım vede 197 mb olarak gozukuo ne demek bu sakamı ? oyun mu ? kafayı yıyecem nasıl olur o kadar seyı ındırdım bosunamıydı :(( ! nedır sorun o kadar yuklendı dogal olarak bılgısayarda nerede ? ! Setup a tıklıyorum bısı oldugu yok !!!!
Hocam Ben Burdan Ibndırdım Bı Sorun Olmadı Bı Kere ındırdıgımde ındırdıgım yerden baska bı klasore attıgımda bozuluyordu bıdaha acılmıyordu bende cektım nero ıle cd ye olay moaly kalmadı :D
ben D diskine attım ama yuklenırken C ye yuklendı sonra kendısı D ye transfer ettı sımdı tempory ıntternet fıles a bakıcam elbet orada olması gerek olmazsa delırırım kafayı yerım bugun kac saat ugrastım sırf aptal uo ıcın ! :((
ben geçen gün indirdim sorunsuz kullanıyorum diyicem ama olmıyıcak bazı yerlerde renkler kopuyo fln ama sen neyle indirdin acaba 4 saat dediğine göre ie ile falan indirdiysen olabiliryor öyle sorunlar:S ben flash get ile 2saat 15 dakikada indirdim
bende verdiğin link'den indirdim ve sorunsuz çalışıyor.. download ederken bir sorun oluşmuş olmalı tekrar denemelisin
Ve internet explorer ile indirdiysen bu sorun olabiliyor bazen buyüzden flashget öneririm yada fdm(free download manager)
buradan flashget ile indirilebiliyor mu ?
Firefox ile indirmeye başladım hemen durdurdum sonra indirme urlsini kopyaladım firefoxun indirme yöneticisinden sonrada flashget...
anladım peki :)
Bu link te sorun yok çalışıyor
Ben de indirdim bi ise yaramıyo bosuna ındırme :D
Şöyleki internet explorerdan hatta firefoxtan indirdigin zaman daha dogrusu indirirken bir yerde bağlantı koparsa dosya indirildi gibi gözükür ancak yarıda keser. Misal senin indirmen 200mb ta takılmış ve dosyayı öyle oluşturmuş. Tavsiyem arkadaşın dedigi şekilde flashget kullanman.. Sen gene iyisin 200mb ta takılmış benim inmesine 1mb kala takılmıştı.. 3gb kota var üstelik.. 2.kez baştan indirdim.. Devamlılık açısından flashget kullan..
Bu olaydan sonra laptop bir daha ınternete gırmedı :D wireless vede kabloluyu gormuyor wallaha dedım bundanmı ama olamaz nede olsa daha onceden 345345 kez ındırdıgım sey evet internet exp ile indirdim dogrudur o dedıgın :D baska sunucudan cekınce ındı ama kurduguma deymedı dırek laptop gitti :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.