Oncelikle Merhaba
Ben Pvp Serverima Alan Adi + Hosting Karsilayacak Ortak Ariyorum Eger Server Acmak Isteyen Arkadaslar Varsa Pm Atsinlar [
/b]

Biras Sistemlerden Bahseteyim !

Dwarf Sistemi
Aciklama=4 Ayri Ingottan 5 Adet Ozel Silah Yapimi
Tailor Sistemi
Aciklama=1 Dragon Npc'den Ozel Set Yapimi
Orc Sistem ve Kelle[Kafatasi]
Aciklama=Orclar Orc Academy'de Kelle Avcilarindan Kafatasilarini Yiyerek 250 Tane Olunca 250 Stock Deed Yapiminda Sonra Orc/Orc Captain/Prodetor/Raider Evrelerini Geciyor

3 Adet Irk System

Dark Elf
Orc
Dwarf

Ortak Olmak Isteyen Pm Yoluyla Bana Ulasabilirler .. !
Daha açıklayıcı bir şekilde yazmalısınız.
Sadece 2 sistemle bahsederek olacak iş değil.
:no
Zeus : Daha açıklayıcı bir şekilde yazmalısınız.
Sadece 2 sistemle bahsederek olacak iş değil.
:no

Orda 2 Sıstem Yok + Acıklayıcı Konustuqumu Dusunuorum Ilgılenen Varsa Serverı Gosterebılırım !
Bencede biraz daha açık olabilirdin
orc sıstemı ıngot sıstemı vs. bunlar bılınenler Biraz Yaratıcı bi sistem söylesen ?
Zaborawi yanlız bu sistemler bir serverda var ırklar dahil çok güzel özenmissin
Quinton : Zaborawi yanlız bu sistemler bir serverda var ırklar dahil çok güzel özenmissin

Ozenme Derken Neyi Kastediyorsun Kardesim Her Serverda Var Ben Bu Sistemleri Kendim Yaptim + Aklima Geldi Rp Tatinda Pvp Ilgilenmiyorsan Konuyu Bos Yere Kirletme !
Zaborawi o Mesleğinde Olan scripter varya işte o yalan.Biliyoruz o scriptleri ahmetten aldın bide Mesleğine scripter yazmışsın O Xl Pvp vardı hani oradan aldın biliyoruz bırak bu işleri mesleğin neyse insanca yaz.Senin scriptten çaktığını sanmıyorum
Sen bence önce konuşmayı öğren sonra gel konu aç burda
+1 Bide kendim yazdım diyor scriptleri Ben böyle bir adamla asla ortak olmam size kalmış bi şey
Konunun amacını saptırmayın sizi ilgilendirmez çalıntı veya başka birşey olması adam bulabiliyorsa bulur olay budur karışma izni kimsede yok burada babanızın yeriymiş gibide insanları eleştirmeyin herşeyden önce AYIP'tır ön yargılı olmayın.
Marlock tam benim kafadansın.Böyle atıp tutmalar ya siz ne kadar ön yarggılısınız isterse script pack kullanır ama scriptırım der kendi bileceği iş bizlere bişey düşmez.Konunun içeriğine uygun mesajlar yazalım..
valla yazdığı her kelimenin baş harfininin büyük oluşuna dikkat eden birisinden proffesionallik beklenemez. he belki amateur olarak proffesional olabilir :) oda ilgi cekmez. basarilar aradiğinizi bulmanız dileğiyle
Eleman ortak sıfatı altında sponsor arıyor xD
Berkanu ve Marlock Yanlız Ahmetin emeklerini çalmış oda var o benim cafe arkım onun serverinda gm dim aynı sistemler emeğe saygı bekler tabi her insan normal olarak düşüncemi yazı olarak dökebilirim diye düşünüyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.