Tabiki ona bişey demem ama kanıtsız şeylere itirazım varsen galiba baya tanıyorsun onun için pek bişey diyemeyeceğim..
çünkü arkadaşımın sitesinde bunların aynısı yazdığı için emeğe haksızlık olduğunu düşündüm
d3vrim-US : valla yazdığı her kelimenin baş harfininin büyük oluşuna dikkat eden birisinden proffesionallik beklenemez. he belki amateur olarak proffesional olabilir :) oda ilgi cekmez. basarilar aradiğinizi bulmanız dileğiyle

Aldis : Zaborawi o Mesleğinde Olan scripter varya işte o yalan.Biliyoruz o scriptleri ahmetten aldın bide Mesleğine scripter yazmışsın O Xl Pvp vardı hani oradan aldın biliyoruz bırak bu işleri mesleğin neyse insanca yaz.Senin scriptten çaktığını sanmıyorum

Sacma Sapan Seylere Karnim Tok Isteyen Inanir + Bu Bas Harflerimin Buyuk Olmasinin Sebebi El Aliskanliqi Tamma mi .. Ben Burda Ordan Burdan Caldiqim Deil Kendi Emegimle Yaptiqim Seyleri Yazdim + Burada Sizle Laf Dalasina Gircek Kadar Dusmedim Events'le Yapilan Irk Sistemini Ben Sistem Olarak Saymiyorum Zati
no-ip den aç bakalım gel bakalım aynımı değilmi ?
Konu kilitlenmesini rica ediyorum ortak olacak arkadaşlarında p.m ile ulaşmalarını rica ediyorum.

Diğer oyuncular sizde uzanmayın millete iğne batırmak için fırsat arıyorsunuz utanın biraz kendinizden başka işiniz gücünüz yok vermişler elinize bi klavye yazın töbe töbe şimdi allah allah! Başka işiniz gücünüz yokmu sizin ? Belki adam kendi emeğiyle yazdı sen bunu nerden biliyosun sen sanal kahinmisin sizin gibi tipler klavye başında tanrı kesilir o yüzden cezalandırılmadan bu konu uzatılmasın kisme birşey yazmasın bitsin.

Yoksa birilerinin canı yanıcak.
Uff kimsenin işi gücü yok mu ? Sırf yazı yazmak için yazı yazıyorsunuz.Amaç + bir post daha gelsin veya tartışma çıksın biraz eğlenelim !! > .Zaborawi arkadaşımız kendine göre tanıtmış ve ortak olmak isteyen pm ile iletişime geçsin demiş.Sizler ise yok daha fazla tanıt, bu sistem sana ait değil, harflerin çok büyük çok profesyonel değilsin ( Ki şahsen nerden çıktıysa :S ? ) ve bunun gibiler şeyler söylenip konu amacından biraz olsa sapmış ve buna ortak olmak isteyen kişide belki sizin yüzünüzden olmuyordur.Ayrıca bir mod bu başlığı kilitlerse sevinirim, ortak olmak isteyen kişi Marlock'un dediği gibi pm yoluyla ulaşsın.Ayrıca Zaborawi kendim yazdım diyorsa kendi yazmıştır.Ne var bunda ? Neyse > kilit vurulsun
Marlock senide biliyoruz tamam ?
inş aradığını bulursun
Novice
-0.500001
3 Tane Sisteme Sponsor Bulunur mu Bilemiorum Ama Ins Bulursun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.