Expert
34.0001
şimdi prof. bi pp sunucusu açılsa bütün sistemleri kendileri yazsalar packlerden vs olmasa, bi çok sistemleri packlerdeki sistemlerle aynı işlevi gördüğü için playerların gözünde bi + değer olmuycak. bilmemne pack ten açılan xx shardın aile sistemide aynı işe yarıyo soyad veriyo, emek verilen yy shardın aile sistemide aynı işe yarıyo yani.peki niye farklılık yaratmıyolar derseniz, farklılık oluncada oyuncular korkuyor.alıştıklarından vazgeçmek istemiyorlar bknz justica uo.
belki bütün sunucular birleşse bunun önüne geçilebilir ama mümkünatı yok bununda.
bir sürü server açılıyor kapanıyor. playerlar artık pvp serverlarına gidiyor. emeklerimiz boşa gitmemesi amacıyla acılan rp shardlar ise 3 5 gün içinde kapanıyor böylelikle player zordan soğuyor.
Bence player kalmadı bosuna urasmayın :) artk millet zevk almıor bu oyundan o kadar cok ezik server varki
Yapıyoruz (:
playerlığı bilmeyen stafflar server acıyor 2 gün sonra kapatıyorlar player kalmaz tabi.
sexy1 haklı aslında çok kişiyle tanıştım ben ultimaya staff başladım diyolar. yani bi playerın çektiği eziyeti gör sonra staff ol dimi :D
Basic : sexy1 haklı aslında çok kişiyle tanıştım ben ultimaya staff başladım diyolar. yani bi playerın çektiği eziyeti gör sonra staff ol dimi :D
Sana diyorum 1 Ocak 2010 'da açıyoruz.Benle iletişime geç
bak şimdi bende merak ettim msnmi eklersen sevinirim.
Novice
0.1
Tr'de profesyonel sunucular açılmıyo değil açılıyo. Wish'i örnek vermek istiyorum açıldıda ne oldu ?
15 tane rp shard varsa anca içlerinden 2 tanesi bilemedin 4 tanesi adam akıllı serverlar
Novice
-0.500001
Oratalıkta Prof Server Cok Bnce Ama Coklukta Bir Cokus Nedeni Tabi..
Novice
0.1
Bir örnek daha ahanda bu link
Kaliteden herkesin kastı zor bir sunucu ben bunu anlıyorum fakat ben böyle bir sunucu açzam kimse gelip kasmaz sadece gülerler. Ama aynı sunucuyu ph%100 şeklinde skilldummy'lerle bol itemli açsam 100 player çekerim çektiğim dakikada sunucuya 10bin yerden saldırı gelir lag olur sonra player serverı bırakır bu kadar basit.
Player'ları artık bıktıran bence.Serverlarda staff'ım diye gecinen ve server acan sonra parası bittiğinde serveri kapatan insanlar yüzünden kaynaklanıyor. Ayrıca staffların söylediği yalanlar cabası bana göre. Simdi belki bizde hata yapıyoruz ancak bir serverda oynarken artık bıkkınlık geldi ve bizde öyle açılmaz böyle server açılır diye işe koyulduk. Scripterimiz olmadığı için zorlanıyoruz sadece. Olaya bakarsak belkide bütün insanlar bizim gibi düşünüp server acıyorlar. Sonra kapanıyor tabi. Dahasına gelince UO Türkiye'de ufak veletler yüzünden bitiyor serverlarda onlara cok fazla taviz veriliyor. Serverlarda player kaybetmeyim diye ban atılmıyor staff'a ana avrat sayıyorlar ban yemiyorlar ne hayır gelir böyle serverlardan ? Zırt pırt birileri server acarsa bide packlerle acarsa olanlar ortada işte. Bizler UO'nun Türkiye'mizde bitmediğini Role Play'in Türkiye'mizde bitmediğini göstereceğiz herkeze. Buna bütün yüreğimizle inanıyoruz. Pvp shard'lar ise en gereksiz sunuculardır bana göre. Pvp sunucusunda hiç bir zaman kalite olmamıstır ve olmayacaktır bunada eminim. Hepimize Kolay Gelsin...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.