Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba arkadaşlar,

Çok yakında açılacak olan RP sunucumuza deneyimli birkaç arkadaş aranmaktadır. Scripter vs. sorunumuz yoktur sadece oyun için yetkili kadrosu ve prof. connector yapabilecek bir arkadaş arıyoruz. Yetkili kadromuza dahil olmak isteyen arkadaşlar bana PM atarak benimle iletişime geçebilirler.

Başvuru için gerekli kriterler:

- İstanbul içinde ikamet ediyor olmanız. (staff toplantıları bire bir görüşme için)
- Doğum yılınızın 1989 ve öncesi olması. (T.C kimlik no kontrolu yapılıcak)
- Haftada bir veya iki kez kesinlikle online olmanız. (etkinlik yapmanız)
- Özellikle yazı dilini başarılı bir şekilde kullanabilmeniz.

Prosedür:
Sunucumuz yetkili başvuru formunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde bir neden gösterme zorunluluğu taşımaz.

Sunucu bilgi,

Sunucumuzun tüm içeriği hazırlanmıştır. Scriptlerimizde ve sphere consolumuzda kesinlikle hata bulunmamaktadır. Bu sunucu daha önceden açılacak fakat birkaç yönetim kurulu üyesinin aramızdan ayrılması sonucu ertelenmiştir. Oturaklı ve olgun bir yönetim kurulu, Yepyeni bir isim ve web site içeriği ile sunucumuz çok yakında hizmetinize sunulacaktır.

- Sunucu web sitemiz ve account sistemimiz kodlama aşamasındadır.
- Sunucumuz en geç 1 veya 2 aya açılacaktır.
- Ilk aylar PH oranı %80 olacaktır daha sonra bu oran düşürülecektir.
- Sunucumuzda skill kasmaları skill dummy ile olmayacak büyü ile kasılacaktır. (zor ama başarılı)

Son olarak, desteklerinden dolayı, Intel-Web Teknolojileri'ne sonsuz teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
Sunucu bana Power Play gibi geldi yoksa yanılıyormuyum?

Aradığınızı bulmanız dileğiyle başarılar dilerim
Hayır role play, fakat biraz zor ama başarılı bir çalışma olacak. :asik2
Teşekkürler.
Skill dummy konusu geçince biraz çelişkide kaldım Role Play sunucularında henüz Skill Dummy kullanıldığını görmedim inşallah görmem :D
Bazı Role Play sunucu sahiplerine Skill Dummy daha cazip gelir, oyuncular kolay kasar online sayımız daha çabuk artar vs.

Bizde böyle bir konu söz konusu bile değildir, Biz online sayımızın zamanı geldiği zaman artacağına inanıyoruz bu yüzden sunucumuzda herşey çok zor elde edilecektir, ama elde edenlerde sunucumuzu daha çok seveceklerdir.
Kolayı herkez yapabilir, marifet zoru başarmakta. :asik2
Role play bir server heleki TR de ise tutucağını sanmıyorum ama umarım istediğini bulabilirsin ZEUS
Zeus sen roleplay serverı olduguna eminmisin bunun.. Bildigin power playden bahsediyorsun.. Bazıları pvp olmayan herşeyi sanırım rp olarak algılıyor ki anlattıgının rpyle pek alakası yok..
Açıldığı zaman görürsünüz hocam
Role Play :asik2
Zeus Forumadan Hiç Birşeyin Sonuna Gelemezsinki ?
Zeus orda bilgi vermemiş ki nerden biliyorsunuz pp olduğunu ayrıca rp server'ı hikayeli olabilir fakat yok farklı harita yok ırk sistemi falan bunlar yeni çıktı daha :) önceden böylemiydi slayertr imaginary margaux bu zamana kadar en iyi shardlardı ve sadece klasik serverlardı rp server deyince herkes korkuyor normal bi shard gibi hazırlayın ya kasmayın okadar sadece rp duygusunu herkese aşılamanız yeter..
Evet bizde onlar gibi olacağız, haritamız orjinaldir. Staticlerimiz tabii ki farklı fakat harita orjinaldir. :utangac1
static önemli değil ben öyle farklı harita falan güzel şeyler ama TÜRKİYE'de TUTMAZ..Çoğu insan rp'nin ne demek olduğunu bilmiyor,pvp serverı veya pp serverı gibi girip oynuyorlar.Mesela guildlerde biz hep rp olarak konuşurduk adı üstünde role play rol yapın biraz :)

Rp'nin aslen ne olduğunu San Andreas Ml serverlarında gördüm ve çokda güzeldi umarım ultimaya'da yansır bu olay..
Imaginary falan rp shard ise vay halimize.. Dediginiz gibi farklı harita falan olmayabilir ancak Ahmet baba naber küçükparka gidiyoruz mu tarzı konuşmalar geçen bi server rp serverıysa :S

Bazı Role Play sunucu sahiplerine Skill Dummy daha cazip gelir
ki arkadaşın şu cümlesinden bahsettigi tarzın pp oldugu anlaşılıyor..
Kaankha : Imaginary falan rp shard ise vay halimize.. Dediginiz gibi farklı harita falan olmayabilir ancak Ahmet baba naber küçükparka gidiyoruz mu tarzı konuşmalar geçen bi server rp serverıysa :S

Bazı Role Play sunucu sahiplerine Skill Dummy daha cazip gelir
ki arkadaşın şu cümlesinden bahsettigi tarzın pp oldugu anlaşılıyor..

son yazımı okumadın galiba :) bende onu diyorum işte rp duygusunu aşılamak lazım rp'nin ne olduğunu anlatmak lazım.İşte imaginary'de guildde falan hep rp konuşurduk çok güzeldi ama kimse bunu bilemiyor günlük hayat gibi konuşuyorlar.Ayrıca skill dumy kendi insiatifleridir ayrıca zeus'da kullanmayacağınıda söylemiş.
Dedigim gibi zeus forumdan hiç birşeyin sonuna gelemezsin.!!!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.