Zeus : - Ilk aylar PH oranı %80 olacaktır daha sonra bu oran düşürülecektir.
- Sunucumuzda skill kasmaları skill dummy ile olmayacak büyü ile kasılacaktır. (zor ama başarılı)

Adam skill dummy olmayacak diyor zaten ? Ayrıca bir sunucunun role play destekli yada power play destekli olup olmadığını belirleyen kriter skill dummymidir ?

Benim itiraz edeceğim tek nokta en az 89 doğumlu yani 19 - 20 yaşında olması gerekiyor.Bunun nedeni nedir ? Olgunluk demeyin lütfen, kişinin yaşı ne kadar küçük olursa olsun, konuşmasından zaten onun ne kadar olgun olup olmadığını anlarsınız.Bu yaş sınırlamalarını anlayamıyorum.Oyun için eleman arıyorsunuz yaşın ne önemi var ? Ne bekliyorsunuz ki ? Beklentiniz nedir ?
Michaell :
Zeus : - Ilk aylar PH oranı %80 olacaktır daha sonra bu oran düşürülecektir.
- Sunucumuzda skill kasmaları skill dummy ile olmayacak büyü ile kasılacaktır. (zor ama başarılı)

Adam skill dummy olmayacak diyor zaten ? Ayrıca bir sunucunun role play destekli yada power play destekli olup olmadığını belirleyen kriter skill dummymidir ?

Benim itiraz edeceğim tek nokta en az 89 doğumlu yani 19 - 20 yaşında olması gerekiyor.Bunun nedeni nedir ? Olgunluk demeyin lütfen, kişinin yaşı ne kadar küçük olursa olsun, konuşmasından zaten onun ne kadar olgun olup olmadığını anlarsınız.Bu yaş sınırlamalarını anlayamıyorum.Oyun için eleman arıyorsunuz yaşın ne önemi var ? Ne bekliyorsunuz ki ? Beklentiniz nedir ?

aynısını ben söyledim skill dumy olmadığını :)

Birde ben kendi fikrimi söylemek istiyorum.
Bence birazda konuşma tarzı,seviyesi yaşla alakalı ama bak dediğin doğru bazen yaşı küçük olanlar büyüklere taş çıkartıyor fakat bu hep olmuyor genel olarak yaşıtları gibi konuşurlar ayrıca birde zeka seviyesi var bazı insanlar 14 yaşında olur (xantier) :) bazılarıda 25 yaşında olur fakat 14 yaşındaki çocuk 25'e göre daha iyi scp vs yapabilir ama istisnadır yani demek istediğim olgun insanlarla çalışmak daha bir başka oluyor..
Bu açılacak olan sunucu sıradan bir server olmayacak arkadaşlar.

Bu yüzden yaş sınırı var ve hemen hemen her ay veya 2 ayda bir yüz yüze staff toplantılarıda söz konusu o yüzden yaş sınırlaması var.

Şuanda kadroda 3 kişiyiz benim yaşım 19 diğer 2 arkadaşın ise 20-22.

Dediğinizede katılıyorum fakat sunucunun prensiplerinden biri buda.
(ayrıca yazım dili iyi olucak diyede belirtmişim zaten) :asik2
Zeus :
(ayrıca yazım dili iyi olucak diyede belirtmişim zaten) :asik2

yazım dili iyi olmalı demişsin ama olucak değil olacak

olacaktı :)
:yes
Sıradanlıkla da alakası yok bunun.Tabii ki, sizin taktiriniz ona birşey demiyorum ama pek haz etmiyorum.Sonuçta bir firmaya eleman almıyorsunuz.Bu bir oyun ve bunu oynayanlar çocuk.20 küsür yaşında insanların işi gücü oluyor ilgilenemezler.Vakti olan insanların(çocukların) bakması daha olası.
@Berkanu
"olucak, veya olacaktı" bunların ikiside aynı kapıya çıkar ve sorunumuzda bu değil bakınız başlık. :utangac1

@Michaell
Doğru diyorsunuz fakat dediğim gibi prensip söz konusu birazda.. :asik2
Zeus bence kadro araman yerine msn nedeki kişileri ilk gozden geçirebilirsin ?
Buda güzel bir fikir fakat ben uzun zamandır UO ile ilgilenmiyorum. Michaell beni az çok tanır onunla konuşmuştuk biz bu yüzden birazda yardımcı olacak kişiler arıyorum.. :asik2
Az Açıklarsan Belki Yardımcı Olabilirim.
Gerekli açıklamayı zaten başlığın ilk haberine yaptığımı düşünüyorum okuyun. :)
Zeus : Hayır role play, fakat biraz zor ama başarılı bir çalışma olacak. :asik2
Teşekkürler.

Role playin amacı karakterini oyuna yansıtmaktır siz skill dummy koyun 12 yaşında çocuk gelsin oynasın role play bekleyin cidden işiniz zormuş :)
Skill dummy yok. :asik2
dummy **** de rp ye uygun bir şekilde kullanmıştım ama değişti sanırım dummyleri.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-28 15:24, 15 yıl önce)
Zeus : Merhaba arkadaşlar,

Çok yakında açılacak olan RP sunucumuza deneyimli birkaç arkadaş aranmaktadır. Scripter vs. sorunumuz yoktur sadece oyun için yetkili kadrosu ve prof. connector yapabilecek bir arkadaş arıyoruz. Yetkili kadromuza dahil olmak isteyen arkadaşlar bana PM atarak benimle iletişime geçebilirler.

Başvuru için gerekli kriterler:

- İstanbul içinde ikamet ediyor olmanız. (staff toplantıları bire bir görüşme için)
- Doğum yılınızın 1989 ve öncesi olması. (T.C kimlik no kontrolu yapılıcak)
- Haftada bir veya iki kez kesinlikle online olmanız. (etkinlik yapmanız)
- Özellikle yazı dilini başarılı bir şekilde kullanabilmeniz.

Prosedür:
Sunucumuz yetkili başvuru formunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde bir neden gösterme zorunluluğu taşımaz.

Sunucu bilgi,

Sunucumuzun tüm içeriği hazırlanmıştır. Scriptlerimizde ve sphere consolumuzda kesinlikle hata bulunmamaktadır. Bu sunucu daha önceden açılacak fakat birkaç yönetim kurulu üyesinin aramızdan ayrılması sonucu ertelenmiştir. Oturaklı ve olgun bir yönetim kurulu, Yepyeni bir isim ve web site içeriği ile sunucumuz çok yakında hizmetinize sunulacaktır.

- Sunucu web sitemiz ve account sistemimiz kodlama aşamasındadır.
- Sunucumuz en geç 1 veya 2 aya açılacaktır.
- Ilk aylar PH oranı %80 olacaktır daha sonra bu oran düşürülecektir.

Son olarak, desteklerinden dolayı, Intel-Web Teknolojileri'ne sonsuz teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

Merhabalar,

Çeşitli yorumlar yapılmış proje ile ilgili, skill dummy ve power hour gene manşet olarak sunulmuş.Doğrusu kaçınılmaz birşey proje öncesi proje sahibine bunları vurgulamak user'lar için.Lakin bir unsur atlanmış gibi... Zeus Skill Dummy koymayacağım ve Power Hour %80 oranında demiş ve sunucu role play sunucusu demiş.Öncelikle Role Play sunucuda skill dummy olmaz ve power hour düşük olur adlı cümlesiyle bana tarihi olan birşeyi %50 olarak değiştiren yeni nesillere aktaran eski amerikan amiralini hatırlatan arkadaşa minnetarım :).

Zeus sunucum role play,ph %80 ve skill dummy yok demiş gerisi ne sizi ilgilendirir nede yetkili kadrosu dışındaki bireyleri.Var olan role play sunucuları hakkındaki skill dummy sohbetlerinide sunucu yetkilisi sıfatında bulunmayan insanlar yapmazsa hem ultima-strike üyeleri hemde eleştirilen sunucu sahipleri rahatsız olmaz diye düşünüyorum hani...

Bu konu Razor tarafından düzenlendi(2009-04-28 14:52, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.