Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

kimse kusura bakmasın ama hala alakasız post atmaya kalkan olursa hesabını kapatıcam. bu postta durduktan bir süre sonra sileceğim. herkes görsün bilsin.
Başarılar umarım istediğin yere gelirsin; daha connector'e bakmadım fakat en yakın zamanda bakacağım.

^Avatar^ Düzgün bi şekilde bu hataları dile getirsen çok daha güzel olabilir küçük düşürmek yerine.
hangi disasemble programı olursa olsun. görebileceği stringler, benim müsade ettiklerimden fazlası değildir. görmesini istediğim kısımları görüpte heyecan yapmış :)) binevi Anti-Noob korumasına takılmış +)

bu arada; dosya güncellemede bulunan bir hata düzeltildi.
^Avatar^ : Son kez ben açığı söylemek istiyorum lütfen silmeyin.

Wildcard kapat arkadaşım. Yoksa connectorunu çalarlar.

Connectorde açık bırakırsan görüyorsun işte Connectorun gazabı yukardaki resimde.

bu resim ne yav anlamadım
Wild genie :)
hocam diğer dandik connectörlerdeki gibi ultimanin classname'sini fln değiştiriyormu yada classnamesi açık olan programları fln mı kapatıyor? test connectörü silindiğinden bakamadım. umarım amatör script kiddie'ler gibi classname yapmamışsındır.
dediğin gibi bu şekil
amatör script kiddie'ler
yapar ;)
iletisim?
hakanoxx : iletisim?

gerekli tum bilgi ilk sayfada ve ilk mesajda mevcut.
merhaba drolyn. profesyonel isler cikartiyorsun gene. kurdugun sunucudaki connectoru inceledim. sonunda biri %100 guvenligi getirdi. ellerine saglik.basarilar
merhaba, bugger isimli sunucudaki conector size mi aitti acaba?
EptikUO : merhaba, bugger isimli sunucudaki conector size mi aitti acaba?

Evet, ercan abimize ait online destek kısmından ulaşabilirsin.
statusbar göstergesi ve client memory reduce özelliği eklenmiştir.

client memory reduce özelliği ile clientin bellek taşmasından dolayı hata raporu vermesinin önüne geçilmiştir. genellikle ~1/2 saat kadar sürekli aksiyon (action) atan bir playerin client bellek kullanımı ~200.000k civarı olmaktadır ve bu bellek kullanımından dolayı "out of memory" hatası yada direk "client hata raporu" vermektedir, bu sistem ile bellek kullanımı minimize edilir ve taşan belleğin olması gerektiği kadar seviyesine çekilir. bu işlem uygulanırken clientde herhangi bir kasma veya donma gibi işlemler olmaz. memory reduce işlemi uygulanırken client stabil şekilde çalışmasına devam eder.

client ilk açılışda kullandığı bellek

15 dakka sonraki bellek kullanımı

Client Memory Reduce işlemi uygulandıktan sonra (30 dakika sonra)

Bu konu pyramid tarafından düzenlendi(2012-06-14 01:08, 11 yıl önce)
memory reduce sistemi harika olmus(.) (.)
edit: gerçekten harika bir sistem 100.000k olan client belleğini 10.000k indirebiliyor.

Bu konu EptikUO tarafından düzenlendi(2012-06-14 17:23, 11 yıl önce)
Wildin Connectoru bu connectorun demosu gibi duruyor artık :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.