Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Eskiden yapmış olduğum bi Pvp Alanı. Sizlerle paylaşmak istedim. Eleştiri her zaman iyidir =)

genel olarak bakılırsa güzel. ama renkler pek birbirine uymamış, o yüzden itici gösteriyor :)
renkler uyumsuz , alanı birazdaha büyük yapabilirdin insanın daha çok deskop gözüne çarpıyor :)
Evet eski olduğu için. O zamanlar pek anlamazdık görsel düzen ne bilmezdik =)

Desktop'a gelince o zaten benim milli desktopum :)
çok harika çok beğendim..
Alan çok dar pure magele pure warrior karşı karşıya geldiğinde mage'nin şansı olmaz.
Anladım. Silip tekrar yapsam daha iyi olacak. Ama şöyle bi sorunum var size danışmam gereken. Misal olarak Britain bankı Multool ile komple sildim. Tabanı map0'da işli olduğu için duruyor. Onun yerine başka bişey inşa ettim ve yine multool'dan static yaptım diyelim..

Sorun 1 : GM olmayan o bölgede yürüyemiyor yerinde sayıyor.
Sorun 2 : Yaptığım bölgede üst katta binekten indiğimiz anda binek aşağı kata düşüyor.

Aynı sorunlar bu PVP alanında da geçerli. Tribünde oturan biri oyundan çıktığı anda veya bi gate'e bastığı anda oturduğu yerin tabanına düşebiliyor. Bunları nasıl çözebilirim ?
canat : Anladım. Silip tekrar yapsam daha iyi olacak. Ama şöyle bi sorunum var size danışmam gereken. Misal olarak Britain bankı Multool ile komple sildim. Tabanı map0'da işli olduğu için duruyor. Onun yerine başka bişey inşa ettim ve yine multool'dan static yaptım diyelim..

Sorun 2 : Yaptığım bölgede üst katta binekten indiğimiz anda binek aşağı kata düşüyor.

Aynı sorunlar bu PVP alanında da geçerli. Tribünde oturan biri oyundan çıktığı anda veya bi gate'e bastığı anda oturduğu yerin tabanına düşebiliyor. Bunları nasıl çözebilirim ?

Sorun 1'ın Yanıtı verıyım Yaptıgın Staticleri Uonun İçine Uzantısını .Mul Olarak Yap At Sonra serveri kapa ac playerlarda yurur.
Hmm anladım. Benim düzenlediğim mul'deki değil uzantısı farklı olan bi static0 dı. Sphere mul'e göre çalışıyor anladım. Çok teşekkürler.
Elysia :
canat : Anladım. Silip tekrar yapsam daha iyi olacak. Ama şöyle bi sorunum var size danışmam gereken. Misal olarak Britain bankı Multool ile komple sildim. Tabanı map0'da işli olduğu için duruyor. Onun yerine başka bişey inşa ettim ve yine multool'dan static yaptım diyelim..

Sorun 1'ın Yanıtı verıyım Yaptıgın Staticleri Uonun İçine Uzantısını .Mul Olarak Yap At Sonra serveri kapa ac playerlarda yurur.

Alakasız, Pvp alanında yürümeme ve düşme sebebi , altının boş olması ve üzerinde parke olmaması.Üstlerine parke koyarsan yürüme sorunu giderebilirsin.Düşme içinde altını doldur =) // Eğer yanlış biliyorsam , hatalarımı söyleyebilirsiniz.
Desktop Çok Hoşuma Gitti :asik2
kötü neden kötü dersek herşey birbirine karışmıs sandstone kullucaksan onn paver larını kullanmak zorundasın yanı olmamıs

ama emeğe saygı
Gözüme tek çarpan şey desktop .. ; Alan hakkında arkadaşlar yorumları yapmış katılıyorum alan küçük ve p.mage'ler şanssız durumda..
o Arenada Kapışsam Kendimi dungeonda hissederim haywansal i like this :D
Some_one:
Alakasız, Pvp alanında yürümeme ve düşme sebebi , altının boş olması ve üzerinde parke olmaması.Üstlerine parke koyarsan yürüme sorunu giderebilirsin.Düşme içinde altını doldur =) // Eğer yanlış biliyorsam , hatalarımı söyleyebilirsiniz.

Parke falan değil clientin okuduğu mul dosyalarını sphereninde okuması gerekiyor.Yani şöyle açıklayalım client in mul dosyalarının uzantıları xxx onların bir kopyasını alıcaksınız spherenin mul dosyalarını gördüğü yere mul olarak atıcaksınız.Ozaman sorun kalmaz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.