Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhabalar,

Geçenlerde yeni projem için scripter, php coder, delphi coder, world builder gibi arkadaşlar arıyordum o arkadaşları buldum fakat son günlerde açılan konulara dikkat ediyorum herkes eski ultima online 'ı istiyor şahsen bunu bende istiyorum :) Projemi sizin istediğiniz gibi düzgün bir rp shard 'a çeviriyorum bu konuda bana nasıl bir server istediğinizi burdan belirtirseniz çok iyi olur..

teşekkürler.
Silindi
Members
0
Surekli aynı konular bıktım artık konuları takip ediyorsan daha niye soruyorsun arkadaşım... :no
:no
Server açıcaksın scriptleri kopyala yapıştır yapmayacaksın öyle yapacaksan gelip senin serverında oynarmıyız asla YENİLİK YENİLİK YENİLİK YENİLİK
bır çok basit şey aslında insanlar kirli bandajları suya goturup yıkamayı bıle özlüyor.
nightmare ve mustang dısında binek bile olmamalı.
aptal saptal ozel robeler olmamalı.
curse büyüsünü deri setlere ılk uo dakı gıbı yapabılesın. ınsanlar gıydıgınde ölmeden cıkaramasın üstünden =)
bleeding bonusları felan olsun mesela onlara bişi soyleyemıcem.
bı suru sey var ama bunları tek ısteyen benm sanırsam.
mesela dragon form una gırdıgımızde str mız 300 felan olurdu yıneo yle olsun mesela =)
arkadaşım düz aç daha iyi yaw:)
Kanfelaketi katılıorum sana Bence Pvp serverı Rp serverına yakın olmalıdır.Abuk subuk itemler binekler bence gzl olmuyor...
lewed : Kanfelaketi katılıorum sana Bence Pvp serverı Rp serverına yakın olmalıdır.Abuk subuk itemler binekler bence gzl olmuyor...
Aynen katılıyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.