Ben Uo Oynamam Yani Bırakalı Çok Oldu Ama Oynamaya Değer Server Varmı Die Her Gün Her Server'in Forumuna Girerim Ss Lere Falan Bakarım.

Bu gün xx isimli server ın forumlara bakıyım derken bu manzara ile karşılaştım aklınca

xx ve xx uo kendi reklamlarını yapıolar player çekcekler akılları sıra ama ezikliklerini gösteriolar aslında

xx bakabilirsiniz eğer değiştirirlerse die yalan sölemiş olmayip bi ss koyiyim.

NOT: 3 Server İlede Uzaktan Yakından ALAKAM YOKTUR!!!!

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-09-30 11:14, 15 yıl önce)
onların acacağı server bu kadar olur :D

noxier miş bahane laf bunlar 1ayı geçen olmadı lamerlerin
Herhangi bir saldırı olabilir.Çünkü üst tarafta 2 adet sunucu adresi bulunmakta.Yetkili bir kişi açıklama yaparsa iyi olucaktır.Örn : Nexiel
-Sidious- :xx ve xx uo kendi reklamlarını yapıolar player çekcekler akılları sıra ama ezikliklerini gösteriolar aslında

1. xx ile xx birleşik gibi birşeydir.
2. bunu site sahiplerine sormak gerek.
3. xx ve xx nin ordaki reklamla uzaktan yakından alakası yoktur.
4. player cekmek için başvurulacak yolmudur sence? ( allaha sukur bu gibi şeylere ihtiyaç duymuyoruz )
5. eziklik demişken bi aynaya baksana sen?
6. ortada bi eziklik varsa ya sendedir yada güvenlikten haberi olmayıp hack yiyen o serverde ( eğer hack yediyse )

reklam diyorsan uo dünyasında en etkili olan u-s de ucretli ve ucretsiz cesitli reklamlarımız yayınlanmaktayken 5 playeri olan bi serverde reklam yapacak kadar kücülmedik küçülmeyizde.

NOT : herkez yazabilir herkez saldırabilir. direk '' eziklik '' kelimesi yerine biraz daha terbiyeni takınmayı dene bayram bayram adamın canını sıkma!

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-09-30 11:13, 15 yıl önce)
Bir webmaster diye dostum bildiğim kişi vardı..
Güvenip onla konuşmuştuk yukarıdaki adres'lerde onun web'ini yaptığı sunucuların..
Sunucu açıktır böyle birşeyle alakası yoktur.. <-- [ Web sorunu en kısa sürede düzeltilecektir.. ]
Ailevi sorunlar yüzünden pek ilgilenemiyordum..

Sunucu isimleri geçtiği için konu kitlenmiştir..
Burası benim sunucumun veya diğer sunucuların forum'u değildir..
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.