Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Mustafa ne kadar inbinin kaldırıldığını söylesede adamlar uçarak inbin yapıyor böyle hak yiyen emek hırsızlığı yapan kişiliksiz insanların sunucusunda oynamayın oynatmayın. Bunları gördükten sonra evayı bıraktım.

Şimdi mustafa konuya kimseyi zorla oynatmıyoruz yazar yada koyacağım kanıttaki kişi kesin banlanmıştır vs her zaman bi bahanesi vardır mustafanın.

Onların forumundan Eleanor isimli oyuncudan alıntı. Resimde kanıtıdır.

o birer t lik çeklerden 1000den fazla var bankada:P yapmışken 50-100t lik çekte yapsınlarda rahat edek. 10-20t paklamaz bizi

Buda kanıt.

Windowsa para vermeyen adam kesin oyuna veriyodur.
Şimdi net bir yazı yazıcam.

Editi alırken problem yokta sunucu sahibile anlaşamayınca mı problem oluyorda bu arkadaş bu SS'ni yayınlıyor?

NOT: Eva neresidir bilmem alakam yok ama yıllardır gördüğüm başlıklardan gına geldi artık
@Fream

Sunucu sahibiyle herhangi bir konuşmam kavgam vs olmadı ama sen haksızlığa gelebiliyosan oynayabilirsin.

Bu konu craft35 tarafından düzenlendi(2014-01-10 20:46, 10 yıl önce)
Expert
34.0001
zamanlama manidar
craft35 :
Fream : Şimdi net bir yazı yazıcam.

Editi alırken problem yokta sunucu sahibile anlaşamayınca mı problem oluyorda bu arkadaş bu SS'ni yayınlıyor?

NOT: Eva neresidir bilmem alakam yok ama yıllardır gördüğüm başlıklardan gına geldi artık

Sunucu sahibiyle herhangi bir konuşmam kavgam vs olmadı ama sen haksızlığa gelebiliyosan oynayabilirsin.

bak oynamadım diyorum . UO Oynamıyorum diyorum :D

ama adamdan editi isterken isteyip de sonrasında bunu yayınlamak ne :D
@Fream

Orasını bende bilmiyorum. :D

Hah Gelelim şimdi...

Editi veren karaktersiz haysiyetsizse editi kullananda öyledir. cevap bu
@Fream

Katılıyorum kardeş bu adama ekmek yedirenlerinde ayrı utanması lazım. :)

tamam peki bu resimde ki kim
@Fream

Resimdeki editli bir oyuncu kendisini tanımam bi arkadaşım resmi 2-3 gün önce skypeden gönderdi. :)

Bu konu craft35 tarafından düzenlendi(2014-01-10 20:47, 10 yıl önce)
şimdi gelelim işin özüne XP işletim sistemi vs. bla bla evde böyle bişey hazırlamak sorun teşkil eden bir şey dğeil

1. kendin değilsen 2. böyle bir durum söz konusu değilde photoshopsa senin hesap uçar zaten

diğer türlü ise sunucu sahibi açıklama yapar
@Fream

Bende grafikerim photoshop ile yakından ilgileniyorum ama resimde photoshopluk bir durum yok. :)

O değilde artık eva edit konusunu yadırgamıyorum normal birşey gibi geliyor nedense :p
@Uo_Meadhros

Edit hadi neyse ama in bin olayı gerçekten saçmalığın daniskası kesinlikle kimseye verilmemeli.

Ula evaya neredeyse 3 haftadır giremiyorum geçen trafikte kırmızıda beklerken içimden aynen şu geçti :)
"uzun zamandır kimse u-s'a eva hakkında konu açmıyor hayırlısı" dedim az önce facebooktan bir arkadaş yazdı gerçekten güldüm.

Bassi geçen kişi The Brothers guildinde ve kaç kez Evaluate Castelo savaşını kazandılar. Belki bilmezsiniz kafadan en az 20.
Neyse konu oda değil adamın online süresi yeterli olur sanırım, safe alanda kendisini bulamadım direk komut ile o accountun içindeki bir karakteri yanıma geçtim. Bir bak online süresine,

Bu bu arada bu adam edit olsaydı Evanın kendi forumlarında bu screeni paylaşmasına izin vermezdim.
Ha canım bu arada her banladığımız adam çıkıp buraya konu açıyor :) Ultima-online umrumda değil canım arkadaşım keyfine bak allah razı olsun ister oynarsın istemezsen oynamazsın açıkcası bana giren çıkan yok.

Ha bu arada o kadar online süre sende olsun onun 2 katını yaparsın o süre zarfında :no
Neyse herkes yoluna baksın benim gözümde uo bitti zaten. Git Nebula'da oyna

Daha ne diyeyim???

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.