@Nelph

Hep bi yalanın bahanen mevcut maşallah bırak artık bu yalanları nerde oynayacağımızıda sana sormayacağız.
Ulen niye konu açıyorsun o zaman tipe gel ya :) Naparsan yap umrumda olmaz fazlada ağlama canım.
@Nelph

Konu açtımki rezilliğini görsünler ağlayan şuan belli oluyor.
Kime rezil olucam? Buradaki 5-10 kişiye mi? Olsam ne yazar? Umrumda gözüküyor mu? Sence sen bu konuyu açsan ne yazar?
Bu ss'i adam Eva'nın kendi forum sayfasına attı ve daha fazlası olanlarda var onlarda atmıştı neyse kral 15 dakıka uo'ya girem dedim birini banladık adamda hadi eski screenlerden 3-5 tane daha paylasta sevin birşeyler başardığına

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-01-11 00:22, 10 yıl önce)
@Nelph

Ben ban falan yemedim kendim bıraktım sunucuyu neymiş foruma atmış sanki edit adamları bilmiyor oyuncular illa kanıtmı olması lazım birşey için artık koca koca insanların yalan konuşacak hali yok. Herşey ortada kardeş boş muhabbet yapıyosun. Rezil olacağın kadar olmuşsun 5-10 kişide dokunmaz sana.

Bu konu craft35 tarafından düzenlendi(2014-01-10 23:58, 10 yıl önce)
Forumda emmeli gömmeli zikmeli zokmalı konuşmak serbest oldu da bizim haberimiz mi yok?
Neophyte
26.6001
Bahsettiğiniz derecede bir durum yok :)
Gerekli cevaplar verildi sanırım. Üslubumuzu bozmaya gerek yok. Sonu olmayan bir tartışma arkadaşlar. Paylaşımınız ve cevabınız için ikinizede teşekkür ederiz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.