https://youtu.be/ScZN51DPdKc

BUYRUN HERSEYI ACIKLIYOR
Hahahah hiç şaşmadım.Eva asla farklı bi server olmamıştı zaten. Sadece kepazelikleri ortaya döküldü o kadar...
nelph nerde acaba cvp yok yüzüne vurunca tangırdıyodu gecen haftalarda :D

** eleştirileri seviyesini aşmayın

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-11-24 18:06, 10 yıl önce)
Novice
11.9
Bizim zamanımızda edit diyince anlardık ne olduğunu, burdaki edit ne inbin vermiş o mu ?
Evet in-bin verdiklerim vardı 1 ay öncesine kadar herkes yapıyordu programla bu saatte geldim ve fixledim.
Yeni getirdiğim sistemde oyuncular oyuna girdikten sonra açtığı her programı görebiliyoruz. Tüm evaluate in-bin verdiğimi biliyordu o deedlerde 1 ay öncesinden kalma orada acc'si yazan oyuncuların çoğuıda banlı reklamın iyisi kötüsü olmaz :(( :no

Beğenmeyen oynamaz zorla sokmuyorum sizi ;)

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2013-11-24 05:42, 10 yıl önce)
** hesap kapatıldı

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-11-24 14:17, 10 yıl önce)
Beğenmeyen oynamaz zorla sokmuyorum sizi
Peki birkere herkezde yoktu sadece senın verdıklerınde vardı armor robe de verdin bunları biliyoruz markete in bin koyamadın degil mi bıktık senn ** yapmandan lagdan swye girilmiyor.Neyse go on milletin parasını yemeye o**** pajre bıraktı sende bırakacaksın bir gun

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-11-24 16:43, 10 yıl önce)
Novice
-0.500001
Nelph : Evet in-bin verdiklerim vardı 1 ay öncesine kadar herkes yapıyordu programla bu saatte geldim ve fixledim.
Yeni getirdiğim sistemde oyuncular oyuna girdikten sonra açtığı her programı görebiliyoruz. Tüm evaluate in-bin verdiğimi biliyordu o deedlerde 1 ay öncesinden kalma orada acc'si yazan oyuncuların çoğuıda banlı reklamın iyisi kötüsü olmaz :(( :no

Beğenmeyen oynamaz zorla sokmuyorum sizi ;)

https://www.eva.gen.tr/forum/showthread.php?5360-In-bin

https://www.eva.gen.tr/forum/showthread.php?5326-Binek-%DDn-Bin

buyrun ilgili forum konusu ayrıcada hicbiri banlı degil simdi ayakustu milleti s..me
Attığın linki kontrol ettin mi ? Ne yazılmış bassi geçen şahısların hepsi elleriyle yaptığını görüyoruz.
Dileyen inanır dilemeyen inanmaz, inanmayan girmez oynamaz. Zaten buraya yazan tüm herkes zamanında server acmış evayı yıkmak için beceremeyip kapatan kişilersiniz. Fazla ağlamayın kimseyi zorla sokmuyoruz kimseyi bu zamanda kardeşim nolur gel bizde oyna gibi muhabbetlere girmem.

Ultima online benim gözümde 2yıl önce bitti bu saatten sonra hiç birşey umrumda olmaz oyun ile ilgili. Kafanıza göre, ha şunuda bilin buraya 12321312 tane konu açsanızda o Evaluate'de player gitmez. Evaluate ve Arcanum haricinde bu işi yapıcak kişiler yok. Dünkü gençler toplanmış hadi server açalım şunu yapalım bunu yapalım diyorsunuz. Arkadaş oyun la bu oyun ne adamlarsınız ya neyin kafasını yaşıyorsunuz. Ultima online devri bitti! Hadi keyfinize bakın. Burayada bundan sonra öyle resmi dille yazılar falanda yazmıcam o dilden anlamıyorsunuz illa bizde sizin anlıcağınız dilden konuşucaz. Hadi işinize bakın.
sdklfjsdf kendini arcanumla aynı kefeye koyuyo 2013de arcanumdan başka pvp serveri yok
2011'den bu yana benim istatistiğim Arcanumdan yüksek ise koyarım merak etme paşa sen ;)
Nelp o küçük beynini çalıştıramıyorsan hala yazık abicim.Arcanum 377 player görmüş sunucu 377 kişi olduğu günde ben oyundaydım 0 lag vardı adım atcak yer yoktu.Senin sunucun ne kadar player gördüde böyle aptalca konusuyorsun ? 200 gördümü ? hayır ötmicen ozaman.Edit basıyorsun ? item veriyorsun ? binek veriyorsun ?? eeeee ? ??? nerden özendin marketi ? in bini ? arcanumdan özendin velet seni.2011 den buyana istatistiğin tabi yüksek olur editi basarsam benimde sunucumun istatistiği yüksek olur beyinsiz seni.Arcanumda inbin serbest sende serbestmi ? hayır don alcak paran olmadığı için parayla satıyosun millet senin salaklarını bi moongate yüzünden buluncada banlıyosun g*t korkusundan deed leri siliyosun bu kadar korkak bebesin işte yeterlidir sanırım dünkü b*k seni.Devam et edit basmaya abicimm...
Nelph canım benim sunucunun ne halde ne şekilde ayakta durduğunu zaten kaliteli insanlar anlayabiliyorlar.Ben neler gördüm o sunucuda 1 hafta takılarak.Bize maral okuman ne değiştiricek senin açından.He tabii kendi yalanlarına kendin inanıyosan birşey diyemeyeceğim.Herneyse sen çingen ağzıyla konuşmaya devam et...
2011 yılından bu yana hiç bir pvp sunucusu 200 player görmedi. 200 player varkende 1 gram lag olmadı. Son 3 gündür yoğun saldırı var lag olmuyorsa olsa bile arada bir geçiyor oda. O saldırıyı alan her sunucu şuan kapalı eva aktif. Ben kimseye özenmem ha özenenler ortada. Ne yaptıysam tekrarlayan sunucular mevcut. Bknz: Kale Fetihi.

Merak etme 205 player gördü Evaluate elimde Evimdeki pc'de resimler mevcut facebook sayfasında bunu buldum belki seni biraz tatmin eder!
Burada hala salakça konuşmaktasınız isteyen oynar istemeyen bırakır gider yok edit yok şu bu bravo beyler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.