Yeni açılmış olan Resty of Abyss sunucumuz için başlıktanda anlaşıldığı üzere yetkili alımı yapılacaktır.

Web sitemiz - ROA bakmak isteyenler için.

Sunucu içerisinde yabancılılık çekmemeleri için 1 adet doküman hazırladım , bu dokümanı okuyarak sunucumuzda rahatça görevlerini yapabileceklerdir.

Görev yapacak kişilere tam yetki verilip toplamda 3 kişi alınacaktır.

Gorevleri ise - Oyun içerisinde oyunculara yardımcı olmak
etkinlikler düzenleyip kontrol altında tutmak , hikayelerine göre questler hazırlamak..

Öncelik olarak daha önce başka sunucularda görev yapmış kişiler alınacaktır.

Şartlar
Görev yaptığı sunucular ve gorev yaparken kullanmış oldukları yetkili isimleri benim için yeterlidir.

Yukarıda belirttiğim şartlara uyabilecek kendisine güvenen ve boş zamanım bol değerlendirebilirim diyen arkadaşlar...

Aşağıda belirtilen iletişim adresleri ile bana ulaşabilirler.

Ultima-Strike PM aracılığı ile ve eğer isterlerse pm aracılığı ile telefon numaramıda verebilirim.
Skype ozan.bilbil

Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Expert
34.0001
player alımı için de başlık açman lazım bence. solo serverda yetkiliye ne hacet. :-)
Bu konuyu buraya açmakla hata yaptığımı inan biliyordum kalbimde , kalbinde temiz kell :-)

Herşeyin bir sırası var diyelim artık ne diyelim ? :-)
hocam hos guzelde sunucuya bi el atin once 1 kisi online gezmior sunucuda staff alimi ne icin
BAŞARILAR DOSTUM TUM KALBIMLE BAŞARICAĞINIZA INANIYORUM .
Expert
34.0001
kalp kalbe karşıdır bebişim :-)
@Rlz1
Sunucuya el mi atalım !
Dostum burası yeri değil ama lütfen bana burada herkezin olduğu yerde sunucunun sorunlarından bahsedermisin biraz.

1 kişi bile online gezmiyor diye oyuna yetkili almıyalım mı yani girende kimseye ulasamadiğında çıkıp gitsin mi , bu mu olay ?

@serkan159

çok teşekkürler.

@Kell

I love kell
@MirroR_ Başvurdum sonucları bekliyorum .
valla kusura bakmada foruma dunya kdr konu actim skypedende bildirdim ama umursayan olmadi
Bir şeyler yazıcam yazacaklarımı yanlış anlamadan korkuyorum o yüzden bir şey demek istemiyorum teşşekkür ederim. @rlz1r

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.