Bu Topic'i Açmamdaki Amaç Aslında Yardım Neyse Konuya Gecelim Örnek:Anatomy ve Poi Kasıp ARdından Heal ve Mage Kasanlar oluyor Size Bir Taktik mi Desek Teknik mi Bir Öneri İn nox ile Poi Kasın Arada Magede Kaynar full olmasa bile daha avantajlı Anatomy kasmadan heal kasın çünkü heal attıgınızda anatomy de geliyor Ayrıca Ph Düşük Serverlardada Bu Çok Avantajlıdır Farkettim Çoğu Kişi Bu Yöntemin Yanından Geçmiyor 8x Hakkınız var 4x P.mage Olsanız anatomy 100.0 Healing 100.0 magery 100.0 poisoning 100.0 geri kaldı 4 skill 8 Skill yerine 6 skill kasmış kadar oldunuz özellikle Üşengeç arkadaşlara tavsiyemdir.
*******'da Tavsiye Etmem Çünkü orda 2 türlüde skill gelmiyor :)

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-15 19:23, 15 yıl önce)
ben zaten öyle kasıom
kimi serverlarda poisoning büyü atarak gelmez silaha sürerek gelir
Bole Tacticmi Olur Boyle Yaparsanız Kastıgınız 2 skillin gelme olasılıgı duser sadece 1 si gelir diğeride 3 4 tane yaparsanız onları kasarken tek tek kasıcaksın daha hızlı kasarsın benim gorüsüm bu
Neron31 : Bole Tacticmi Olur Boyle Yaparsanız Kastıgınız 2 skillin gelme olasılıgı duser sadece 1 si gelir diğeride 3 4 tane yaparsanız onları kasarken tek tek kasıcaksın daha hızlı kasarsın benim gorüsüm bu
%100 ph her türlü 2 side gelir tereddütsüz her seferde denendi onaylandı.
Bende Senin dediğin taktiği uyguladım ama bazı server'larda Silaha Yani Dagger 'a sürdügünde bu taktik bir işe yaramıyor ..

2 Skill Aynı anda geliyor doğrudur .
Eski accountum ile yazmıştım ve tarihine bakarsan yazının :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.