Uzun zamandır Ultimaya ara vermiş bulunmaktayım ama geçenlerde Pyramid Uo dan Staff arkadaşım Anselmoyla konuştuğumuz bir projenin kaba taslak bi yazısını buldum bilgisayarımda ve merak ettim acaba böyle bir server varmı diye.Şöyle bir plandı ph falan açık olmuycaktı zor bir server olucaktı regleri bile dağlardan falan toplama projemiz vardı herşey yerinde ve tadında olucaktı acaba böyle bir server varmı uzun zamandır uzağım bu konulara yardımlarınızı bekliyorum.
Eğer beğenirsen www.gladius.gen.tr bak derim.
demirsoy23 : Eğer beğenirsen www.gladius.gen.tr bak derim.

reklam yasak ya kaç kere söylencek sana hey allam
moderatörler nerde:)
Arkadaş yanlış anlamadıysam oynayabileceği bir yer sormuş reklam yapmadım zaten.İmzamdada yazıyor :S.

Sadece tavsiyede bulundum.
demirsoy23 : Arkadaş yanlış anlamadıysam oynayabileceği bir yer sormuş reklam yapmadım zaten.İmzamdada yazıyor :S.

Sadece tavsiyede bulundum.

Imzayla Yazdiqin Sey Bir Deil...
İmzaya yazmak serbestse eğer o zaman imzama bak der yine o kişiyi yönlendirir. Mesaja site ismi yazmakla imzama bak demenin arasında ne gibi fark varki ?? Bence reklam yasaklanacaksa eğer ya tam yasaklansın yada serbest bırakılsın. Yoksa her kafadan bir ses çıkıyo.
tam anlamıyla kimse reklam yasak bilmem ne demiyor.İmzalar özel alanlarımız oraya istediğini yazabilirsin belli kurallara uygun olarak.fakat adamın gözüne soka soka '' lan gel hadi feci server ASD UO fln dersen bu açık açık adamı yönlendirme olur ama u-s de eski yıllardaki gibi katı reklam yasağı yok artık ki çoğu topictete görmüşsünüzdür birçok serverin adı geçiyor , eskiden göremezdik..
Neyse ozaman imzaya bak arkadaşım Ne diyim :D

Ayrıyetten ben feci server falan filan diye bişi demedim.İstersen bir bak dedim.Hiç bir etileyecek bir şeyde bulunadım.

Kendi kendine senaryo yazma derim.
Arkadşımız server varmı die somuş bir diğer arkadaşımızda "Eğer beğenirsen www.gladius.gen.tr bak derim. " demiş.
Buray giriceksin başka şansın ok demmiş.Bir rp sucnusu bliyormuş demekki öneride blunmuş eğe beğenirsn demiş ama siz birilerini eleştirmeyi meslek edinmiş konuyu saptırakta ustlaşmış u-s üyeleri yine darma duman etmişsin olayı.. adam çaktırmadn imazama bak dese bu reklam olmuyacakmı? ayriyetten adam bi topicacıp bagıra bagıra serverin rklamını yapmıyor arkadaşlar bukadar analyışsız bukadar kıt olmayın.Rezilsiniz.
demirsoy23 : Neyse ozaman imzaya bak arkadaşım Ne diyim :D

Ayrıyetten ben feci server falan filan diye bişi demedim.İstersen bir bak dedim.Hiç bir etileyecek bir şeyde bulunadım.

Kendi kendine senaryo yazma derim.

gocunmana gerek yok genel anlamda söyledim .

@Mr.xariyla
tartışmaya gerek yok tamam haklısın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.