Rp serveriinde Görev yapacak deneyimli,ve Oyuncularla İlgilenebilecek Staff aranıyor..
Merhabalar
Plevel kac verilecek aradiginiz ozellikler nelerdir vb. anlatirsaniz daha rahat bulabilirsiniz.
Umarim aradiginizi bulursunuz.
Umarım aradığını bulursun.
Banned
-3
HP-Nexiel : Umarım aradığını bulursun.
Aradığımız Özellklerden ziyada 3 şey öenmli bizim için. 1. azda olsa rp server ve Runuo Emülatörü Hakkında Bilgi Sahibi Olması 2.Playerlarla Özenli Ve dikkatli ilgilenmesi 3. Serveri Sahiplenmesi ve Kesinlikle,playerlar içinde ayrımcılık yapmaması...Bizim Yapacağımız Bu iş Ciddidir.Script Ve Edit İşleriyle Ben Kendim İlgileniyorum.Serverin Temelleri Atıldı.10 Senedir Uo Oynuyorum.Gördüklerimi Duyduklarımı Bildiklerimi Bu ServerÜzerinde Rp Server nasıl Olur Görün dedirtmek İstiyorum.İstediğm Tek Şey, Bir ekip oluşacak arkadaşların bana yardımcı olmaları.Serveri Kendi Serverler Gibi görüp yaratıcı ve düşünceli olmalıdır.İlgilenen arkadaşların [email protected] adresinden yada ...[-Telefon numarasi paylasmayiniz.-]... numaralı telden bana ulaşmalarını istiyorum..Hayırlı Günler..Ahmet...

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2010-12-14 20:17, 13 yıl önce)
sunucunuzda bu işi daha iyi yapabilecek yetkilileri kolaylıkla bulabilirsiniz
Magic arrow Origin açılıcak bu işe giriceksin ama ne şekilde yer edersin ne türlü scriptlerle milleti cekersin onu bilemem başarılar dilerim.

Yapacağın işin detayını anlatırsan Pm den yardımcı olurum.
kolay gelsin
Hayırlı Olsun eger Uygun Görürsen Sana her konuda yardımcı Olmak İsterim Deneyım dersen 1998 senesınde basladım Cogu Serwerda Playerlık Cogu Serwerda Stafflık yaptım Gorusmek ıstersen [email protected] dan Ulasabılırsın...Hayırlısı Olsun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.