Pergamon u denedim ama acılmadı dediği herseyi yaptım sitesinden yardımda istedim ama bana dönmediler lütfen zevkle oynıcam rp server arıyorum Yardım edin bana pp serverlardan acayip sıkıldım ! Help me !

Bu konu alustrax tarafından düzenlendi(2009-12-14 00:30, 14 yıl önce)
Türkiye'de şuanda öyle bir sunucu yok. Birisi gelip sana "bak biz rp ye de destek veriyoruz gelebilirsin" diye bir mesaj atmaya kalkarsa da lütfen artık kanmayın.
Henüz açılmamış bir sunucu var beta kayıtları var oraya katılabilirsin özel mesaj attım.
Öncelikle teşekkür ederim peki söyle birşey sorcam Gercekten eğlenceli ve yenilikci bir server olarak önerebileceğiniz bi kac shard warmı öyle bi yardım da güzel gelebilir
bir haftaya kadar bir tane role play sunucu acılıcak size pm olarak belirtecegim
@Xantier

Sen Türkiye'de ki en iyi frpcilerden birisin.Dünya üzerinde hatrı sayılır scripter ve world builderlardanda bir tanesisisn.Bunları biliyoruz ve mondaini açtın tutmadı.Aslında tüm suç oyuncudaydı.Niye gelip oynamadılar ki -_- Xantier sunucu açmış insan gelip oynamaz mı ? ( Lütfen artık şu ben yaptım olmadı başkada yok tarzı mesajlarından vazgeç )
Sen Türkiye'de ki en iyi frpcilerden birisin.Dünya üzerinde hatrı sayılır scripter ve world builderlardanda bir tanesisisn.Bunları biliyoruz ve mondaini açtın tutmadı.Aslında tüm suç oyuncudaydı.Niye gelip oynamadılar ki -_- Xantier sunucu açmış insan gelip oynamaz mı ? ( Lütfen artık şu ben yaptım olmadı başkada yok tarzı mesajlarından vazgeç )

YAHU KAFAYI YİYECEM NEREDEN BAĞLADIN ŞİMDİ SEN BUNLA BENİM DEDİĞİMİ ?!

@Awe
Nolur o rp sunucusu , düşündüğüm sunucu olmasın lütfen.
Usta tartısma yeri değil yalvarırım yardım istedim kimimben olayı farklı yerlere cekme pls
Xantier : Sen Türkiye'de ki en iyi frpcilerden birisin.Dünya üzerinde hatrı sayılır scripter ve world builderlardanda bir tanesisisn.Bunları biliyoruz ve mondaini açtın tutmadı.Aslında tüm suç oyuncudaydı.Niye gelip oynamadılar ki -_- Xantier sunucu açmış insan gelip oynamaz mı ? ( Lütfen artık şu ben yaptım olmadı başkada yok tarzı mesajlarından vazgeç )

YAHU KAFAYI YİYECEM NEREDEN BAĞLADIN ŞİMDİ SEN BUNLA BENİM DEDİĞİMİ ?!

@Awe
Nolur o rp sunucusu , düşündüğüm sunucu olmasın lütfen.

Hocam şuradan bagladım.Sana en az kendi yolladığın mesajlardan 10 tane çıkarrım ve herbirinde ben yaptım ama başarısız oldu sizde boşuna ugraşmayın havası var.Buda demek oluyor ki ben ugraştım olmuyor siz hiç denemeyin ^^ gerisini ö.m üzerinden halledebiliriz konuyu katletmeyelim
Bak nasıl tanıyosun aynen dediğin gibi bi adam bu türkiyede adamım diye gezen çoğu gerizekalı açık söylüyorum gerizekalı'dan çok daha fazla iş yaptı yaşıyla dalga geçildi sürekli ama gerizekalıların 20 yaşına gelipde öğrenemediğini 14 yaşında çözmüş bi çocuk o ee boşuna akıl yaşta değil baştadır demiyorlar ilahi adalet bak senki şu son 5 yılda açılan tüm role play sunucularını topla bi mondain edermi acaba o yüzden bilmediğiniz konular hakkında sırf bok çıkarmak için yapmayın yazık zaten çok türedi bu aralar u-s'de böyle çok hemde böyle herkes ben biliyorum öyle oldu dur alayına gider havasında neden bıraktığımı hatırladım :).
Novice
-0.500001
Marlock snnle tartsmak bana zevk veriyo ama valla ben yoruldum :)
Oynadığım yabancı bir server var, çok detaylı ve tamamen RP üzerine kurulu bir server. Çok başarılı. Kendine ait bir hikayesi ve tarihçesi var. İlgini çekerse ö.m. at

Bu konu SilverBloodomen tarafından düzenlendi(2013-07-24 11:49, 10 yıl önce)
Bizim Zamanımızda Buyuklere Saygı vardı sımdı 15 yasındakı cocuk burda mıllete posta koyuyor ne hallere dustuk.
Herkes hakettiğini alır
banada pmden bi server söyleyebilirmisiniz , okadar özledimki ultimayı sesleri sonuna kadar acıp , bütün duygularımla tekrar oynamak ıstıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.