ılk olarak
RP nın acıklaması heryerde verılıyorda bi rp serverınde neler oluyor ?? bana tam takır acıklarmısınız ?
ayırca bı sv arıoyrum...
Rp serverı bulan yazarsa sevınırım
Türkiyede şuanlık tam tamına Rp diyebileceğimiz bi sunucu göremiyorum, fakat Rp'e yakın olan Nebula mevcut, orda takılabilirsin,

Role Play Rp'nın açılımıdır Role Play'ın anlamı ise, Oyun içinde rol yapmaktadır, bunu ne kadar gerçekçi gösterirsen o kadar başarılı olursun,

Örnek; normal olarak selam yazarsin birini görünce Role Play'de Emote: 'Selamlarını Sunar' Emote: ' Utanır' bunlar ufak örnekleri.
Selamlarını sunar diye bi emote olmaz sanırım onun yerine saygıyla eğilir emote u kullanılır ve Merhaba yazılır.
Jerash : ılk olarak
RP nın acıklaması heryerde verılıyorda bi rp serverınde neler oluyor ?? bana tam takır acıklarmısınız ?
ayırca bı sv arıoyrum...
Rp serverı bulan yazarsa sevınırım

Bir zamanlar secondage vardı mondain vardı o zaman yoktunuz tabi sizin rp'den kastınız pp server büyük ihtimal bi bilginiz yok bu konuda ben öyle düşünüyorum en azından.
ne rpler gördük rpnin ne oldugunu bilmeyen ne rpciler gördük öldüklerinde söven...
beyler aradıgım server PP deıl tam tersıne RP Server varsa soyleyınız.bır tane buldum adı gladıus ancan web sıteye gırınce 1 hafta sonra acılacagı yazıyo...
Aradıgım server RP
Tşk..
Gladius u salla rp ile uzaktan yakından ilgisi yok.Sana tavsiyem türkiyede rp serverında oynama .esenyel açılsaydı oyna diycektim ama oda olmadı.Yabancı serverlarda ingilizcen iyiysen italyan ingiliz yapımı uo second age var .tavsiye ederim.ç
Negativeday : Gladius u salla rp ile uzaktan yakından ilgisi yok.Sana tavsiyem türkiyede rp serverında oynama .esenyel açılsaydı oyna diycektim ama oda olmadı.Yabancı serverlarda ingilizcen iyiysen italyan ingiliz yapımı uo second age var .tavsiye ederim.ç

Pardon? Esenyel RP sunucusuyduda bizim haberimiz mi yoktu
Zamanında Tr Second Age vardı gerçekten sade güzel Rp yapılabilecek tek serverdı ama fazla destek görülmeyince kapatıldı, gerçekten emek verilmiş projeydi.
Negativeday : Gladius u salla rp ile uzaktan yakından ilgisi yok.Sana tavsiyem türkiyede rp serverında oynama .esenyel açılsaydı oyna diycektim ama oda olmadı.Yabancı serverlarda ingilizcen iyiysen italyan ingiliz yapımı uo second age var .tavsiye ederim.ç

orta dünyaydı ??Rp yapılabilicek en basit ortam.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.