aynen katılıyorum belki adam oyunda hayatını hırsızlığa , gaspa adamış hayatını öyle sürdüren bir karakteri canlandırıyor. bizim tam olarak çözemediğimiz mesele bu işte Role Play yapıyorsak illaki saygılı olucas , üslüplu konuşucaz saçma yani bunlar =)
Saygılı üsluptan kasıt orada insanların birbirine karşı saygılı davranmasıydı. Rollerinden bahseden olmadı insanlar saygılıydı. Hani rp dışında olsada SAYGILIYDI umarım anlamışsınızdır. Rollerde elbette saygısız olunabileceğini biliyor herkes burada bahsedilen o değildi anlatmak istenen apache sınıfındaki playerlar gibi ana avrat düz giden, hemde gereksiz şeyler yüzünden, adamların olmadığıydı. Bu sefer anladınız bence kasmaya gerek yok artık.
TuRGoN : Saygılı üsluptan kasıt orada insanların birbirine karşı saygılı davranmasıydı. Rollerinden bahseden olmadı insanlar saygılıydı. Hani rp dışında olsada SAYGILIYDI umarım anlamışsınızdır. Rollerde elbette saygısız olunabileceğini biliyor herkes burada bahsedilen o değildi anlatmak istenen apache sınıfındaki playerlar gibi ana avrat düz giden, hemde gereksiz şeyler yüzünden, adamların olmadığıydı. Bu sefer anladınız bence kasmaya gerek yok artık.

Kesinlikle katılıyorum.. Saygı derken ben karşımdakı kişiye rp olaraktan hakaret edebiliyorum, savaşabiliyoruz ama forum da can ciğer takılıyoruz..
Biz bu türlü saygıdan bahsedıyoruz :) Çoktan unutuldugu ıcın bu değerler, bazılarına yabancı olabılır XD XD+

Bu arada sunucuya level desteği sağlandı. Yakında Level' a bağlı Prestij sınıflar eklenecek-- tam frp e dönüyor iş XD
Arkadaşlar bende server açmak istiyorum fakat 3 yıldır UO'yu oynayacak vaktim olmadı ve şimdi yeniden canlanıyor bişeyler içimde.. Eskiden iyi rp yapardım şimdide aynı ortamı bulmayı umuyorum ve bu yüzden eski usullere göre 55r4.0.2 server acıyorum 56b diye bi saçmalık çıkmış ortaya ona inat olarak yapıyorum bunu desteğinizi bekliyorum..
bence server açma hem zamanına ziyan ediceksin hem emeğine onun yerine oyunu bıraktığın yerden devam et bul güzel bir server karakterini kas oyna önüne gelenin server açmaya çalışması yüzünden uo şuanda tr de bu durumda . yaslanın arkanıza bakın keyfinize.
roller_07 : Arkadaşlar bende server açmak istiyorum fakat 3 yıldır UO'yu oynayacak vaktim olmadı ve şimdi yeniden canlanıyor bişeyler içimde.. Eskiden iyi rp yapardım şimdide aynı ortamı bulmayı umuyorum ve bu yüzden eski usullere göre 55r4.0.2 server acıyorum 56b diye bi saçmalık çıkmış ortaya ona inat olarak yapıyorum bunu desteğinizi bekliyorum..

56b Saçmalık ?

Sadece :D
TuRGoN : Saygılı üsluptan kasıt orada insanların birbirine karşı saygılı davranmasıydı. Rollerinden bahseden olmadı insanlar saygılıydı. Hani rp dışında olsada SAYGILIYDI umarım anlamışsınızdır. Rollerde elbette saygısız olunabileceğini biliyor herkes burada bahsedilen o değildi anlatmak istenen apache sınıfındaki playerlar gibi ana avrat düz giden, hemde gereksiz şeyler yüzünden, adamların olmadığıydı. Bu sefer anladınız bence kasmaya gerek yok artık.

bu olmamış, Turgon daha iyi cümleler seçerek kıvırabilirsin. Hadi tekrar dene..

ForewerNumberOne : Valla oyundaki herkez elinden geldigince ; en azından saygılı bir üslup ile konusuyor bunun olması bile + 'dır..

oyundaki herkez, en azından saygılı bir üslup kullanıyormuş karşıdaki arkadaşına ve bunun olması bile bir artı imiş.
firehellsly :
roller_07 : Arkadaşlar bende server açmak istiyorum fakat 3 yıldır UO'yu oynayacak vaktim olmadı ve şimdi yeniden canlanıyor bişeyler içimde.. Eskiden iyi rp yapardım şimdide aynı ortamı bulmayı umuyorum ve bu yüzden eski usullere göre 55r4.0.2 server acıyorum 56b diye bi saçmalık çıkmış ortaya ona inat olarak yapıyorum bunu desteğinizi bekliyorum..

56b Saçmalık ?

Bende aynen bana yaptığın gibi sana :D çünki gerçekten birşeylerden anlasaydın yada RP'den demek istediğimi çözerdin.
56B ile ne alakası var yahu. her yeni çıkan şeye böyle negatif baktığımız için ilerleme yok bizde. evet 55R alısan biri olarak benide çok zorladı ama alısınca rahatlığına diyecek yok. nerden nereye getiriyosunuz anlamıyorum.
Eskiler her zaman iyidir.. Tabi B*kunu çıkartmadığınız zaman.. :)
roller_07 :
firehellsly :

56b Saçmalık ?

Bende aynen bana yaptığın gibi sana :D çünki gerçekten birşeylerden anlasaydın yada RP'den demek istediğimi çözerdin.

İnan sen böyle bir server aç 55R'de. Ben sana ömür biciyim. İlk bir hafta kasarsın 2.ncı hafta sıkılır hertürlü multi, teox, dupe açarsın :) Biraz daha ileri gider bir kaç buglu serverı çökertirsin. Yani ömrün toplamda 1 ay olur. Umarım demek istediğimi anlamışsındır. Konuyu neden rp 'ye çekiyorsunuz her fırsatta bende bunu anlamıyorum. Yani U-S Kapansa RP bilmiyorlardı ondan kapandı diyeceksiniz neredeyse...!
ZoxiC :

bu olmamış, Turgon daha iyi cümleler seçerek kıvırabilirsin. Hadi tekrar dene..

Tahmin ettiğim ZoxiCsen arpçılardan seni anlayışla karşılıyorum "kardeşim" o yüzden istediğini diyeiblirsin tabii ki. Kuyruk acısından servera res attırıp bir daha servera girmemek elbette büyük meziyettir. O yüzden lütfen sen işine ben işime olsun saldırganlığa gerek yok.
İşte süper bir yer daha nerden nereye devamını diliyorum :)
turgon:
Tahmin ettiğim ZoxiCsen arpçılardan seni anlayışla karşılıyorum "kardeşim" o yüzden istediğini diyeiblirsin tabii ki. Kuyruk acısından servera res attırıp bir daha servera girmemek elbette büyük meziyettir. O yüzden lütfen sen işine ben işime olsun saldırganlığa gerek yok.

ben senin kardeşin değilim vurgulayarak yazmana gerek yok:)

mondain'i xantier unuttu, sen hala unutamamışsın hayırdır ? :)

gerçekten, saldırdığımımı düşünüyosun ?
Vurgulamadaki farkı anlamak sana düşmüştü ama küçük şeylerle açık aramak garip. Xantierin unutması sorun mu? Sahibiydi elbette unutacak yeni projelerde bulundu yeni işler yaptı. Ayrıca benim söylediğimi anlamamak için uğraşmana gerek yok, kaç takla atıldığını şunu bunu biliyoruz anlamındaydı o yani kısaca bana saldırmanın kuyruk acısı olduğunu bir çok kişi biliyor boşuna uğraşma demekti. "Kıvırabilirsin" lafına saldırganlık değil diyorsan gerçekten diyecek başka bir sözüm yoktur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.