ehhe :)
ForewerNumberOne : Ultima online 'ı mondain gibi ** bi sunucuda bırakmak zorunda kaldım sorumsuz vede bilinçsiz Yöneticiler yüzünden malesef..

Uzun bir aradan sonra arkadaslarım beni tekrardan UO ya baslamam konusunda ikna etti ve güzel sade ve eglenceli bir rp sunucusunda toplanmıslar bende katıldım ph tam bir rp server'ine yakısır sekilde kapalı in game 'de de hikayeler cercevesinde gayet güzel vakit geciriyoruz gel demiyorum sana ama denemende fayda var diyeyim sadece... (Gladius RP)

lol az önce ilk cümleni açan birşey yazmıştım ama uzun zaman geçmiş üzerinden sildim.lol ise gladiatus içindi Mondain yanında efsane kalıyor ...
ForewerNumberOne : Ultima online 'ı mondain gibi ** bi sunucuda bırakmak zorunda kaldım sorumsuz vede bilinçsiz Yöneticiler yüzünden malesef..

Uzun bir aradan sonra arkadaslarım beni tekrardan UO ya baslamam konusunda ikna etti ve güzel sade ve eglenceli bir rp sunucusunda toplanmıslar bende katıldım ph tam bir rp server'ine yakısır sekilde kapalı in game 'de de hikayeler cercevesinde gayet güzel vakit geciriyoruz gel demiyorum sana ama denemende fayda var diyeyim sadece... (Gladius RP)

Bu mesajınıza çok sağlam bi cevap biliyorum ama daha önce sizlede çalışmak zorunda kaldım o yüzden karakteriniz hakkında konuşmak dahi istemiyorum ayrıca sorumsuzluğumuz değil elimizden desteğimiz alındı ayrıca server'lara reklam yapmak ve karalamak için daha kolay yollar var :).
vallahi şöyle kaliteli bir sunucu olsada rp, pp, pvp farketmez u-s arkadaş çevresiyle oynasam, özledim gerçekten. arada açıp stones u dinliyorum iyi gidiyo :) avaholm vardı iptal oldu sanırım.
Silindi
Expert
6.3
Marlock : Bu mesajınıza çok sağlam bi cevap biliyorum ama daha önce sizlede çalışmak zorunda kaldım o yüzden karakteriniz hakkında konuşmak dahi istemiyorum ayrıca sorumsuzluğumuz değil elimizden desteğimiz alındı ayrıca server'lara reklam yapmak ve karalamak için daha kolay yollar var :).

Dostum oyunda istedigin kişiye sorabilirsin Mondain'i bırakmamızın nedeni haksızlık yapılmasımı yoksa destek vs mi..!
Ben de Gladius' a başladım.. Bir sorun yok. Gelişmekte olan bir sunucu :)
Rp serveri olarak başka bir server yok şuan
aelin339 : Ben de Gladius' a başladım.. Bir sorun yok. Gelişmekte olan bir sunucu :)
Rp serveri olarak başka bir server yok şuan

3 tane daha var. :D
Silindi
Novice
3.5
Gladius olsun bizim olsun.. (:
ForewerNumberOne : Gladius olsun bizim olsun.. (:

Onlarda bizim olsun. :=) Rp serverların hepsine destek vermeliyiz bence.
Şu yaptığınız 3-4 arkadaş arasındaki tamamen reklam amaçlı konuşmalar ki Gladius'a role play diyen adamın ultima online ile alakası yoktur zaten :).
Silindi
Journeyman
5.8
Çekemeyen ANTEN TAKSIN :.: :yes
Marlock : Şu yaptığınız 3-4 arkadaş arasındaki tamamen reklam amaçlı konuşmalar ki Gladius'a role play diyen adamın ultima online ile alakası yoktur zaten :).

rp yapmayanın jail cezası aldıgı bır serverdan bahsedıyoruz suan. Bundan 1 ay evvel bılmıyorum ama 1.5 haftadır oynuyorum ve dun bı arkadasım rp dısı adam öldürdü diye -cidden rpkiller yapmıştı- 8 saat ceza yedi. Öte yandan kimseye rp serverı olduğuna inandırmak zorunda değiliz ki oda ayrı bir konu. Gir oyuna -baba naber. Fener dün gece naptı baba? de. anlarsın ne serveri oldugunu
Silindi
Members
0
Valla oyundaki herkez elinden geldigince ; en azından saygılı bir üslup ile konusuyor bunun olması bile + 'dır..
Rol yapmanın saygılı uslup ile bağdaştırılması çok yalnış.Gözünüzü açın etrafınıza bakın ardından vereceğiniz tepki değişecektir

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.