Members
0.1
U-S'teki başlıklar reenkarne olabiliyor. Her başlık doğuyor, büyüyor ve ölüyor. Ruhu öldükten sonra başka bir başlıkta can buluyor.

1. Bir konu açılır. (Arkadaşlar yumurtayı rafadan mı yapsam?)
2. Mantıklı birkaç yanıt gelir. (Tabi rafadan güzel olur.)
3. İki insan bir anda alakalı/alakasız tartışmaya girer. (-Yumurta rafadan olur ama Xantier'in sunucusu çok kötüydü - Hayır iyiydi, sen salaksın!)
4. Ego savaşlarından sonra konu kilitlenir.
5. Konu yeni açılan herhangi bir başlıkta yine tartışılır.
Zoxic neyin mücadelesini verıyorsun XD
gcx : U-S'teki başlıklar reenkarne olabiliyor. Her başlık doğuyor, büyüyor ve ölüyor. Ruhu öldükten sonra başka bir başlıkta can buluyor.

1. Bir konu açılır. (Arkadaşlar yumurtayı rafadan mı yapsam?)
2. Mantıklı birkaç yanıt gelir. (Tabi rafadan güzel olur.)
3. İki insan bir anda alakalı/alakasız tartışmaya girer. (-Yumurta rafadan olur ama Xantier'in sunucusu çok kötüydü - Hayır iyiydi, sen salaksın!)
4. Ego savaşlarından sonra konu kilitlenir.
5. Konu yeni açılan herhangi bir başlıkta yine tartışılır.

tek kelimeyle u-s nin 2009-2010 durum değerlendirmesi özeti
Ne kadar gereksiz tarışma bunlar yahu... :con Hadi arkadaşlar ben parka gidiyorum kumdan kale yapıcam gelen varmı ? :)
Adept
4.3
Turgon'u biliyorum, RP konusunda yorum yapiyorsa bir sunucu hakkinda, hakli olacagini düsünüyorum.

Onun disinda;
roller_07: konu ile alakasiz mesajin ile konunun gidisatini bozdugundan dolayi, uyari 1.
www.abyssuo.com , sade , temiz ve kaliteli bir sunucu , yılların serverı. tavsiye ederim.
Luim : www.abyssuo.com , sade , temiz ve kaliteli bir sunucu , yılların serverı. tavsiye ederim.

Toplam ileti 3 | Toplam konu 3 | Toplam üye 11 |

????
Luim, staff kadrosundan bir arkadaş sanırım reklam peşinde sadece :)

ayrıca yeni açılmış bir sunucu diye gördüm ben.

Herneyse, Deniz eğer ilgini çekerse sana bir özel mesaj attım incelersin veya imzamdaki linke göz atabilirsin.
Hala orjini Role Play olan bir oyunu kurarken Rp serveri diye adlandırıyorsunuzya işte o noktada hatlar kopuyor. Role Play yapalım ama neye göre yapalım? Hikaye ne konu ne sen kimsin? Power Play adlandırmasıda yanlıs bir kavram. Ultima Online bir FRP oyunudur. Tarihçen bellidir karakterinin hikayesi bellidir. Serverin tarihi gün gün 24 saat üzerinden ilerler. Bazen bir demirci bazende kralın kıdemli bir şovalyesi olursunuz. Ordularınız yine oyunculardır. Skill ve asaleti kolay kazanamadıgınız için bu adamın emrine girmek zorunuzada gitmez. Rp kolay iş değildir. İş sadece kibar konusmakla olmuyor yani :) Konusu olmayan sadece güç ve eşya hırsı taşıyan oyuncuların savaşmak için oynadıkları serverler Pvp serverleridir. Pp dediğiniz serverlerde Pvp dir. Rp ve Pvp serverleri haricinde 3 ncü bir boyut yoktur. Rp de sınır vardır Pvp de yoktur. Pvp oyuncunun ego tatminidir ki olmasıda gereklidir. Pvp yi item konusunda sınırlarsanız dediğiniz Pp serverleri olurki oda aslen ve fiilen Pvp dir. Konunun en başından beri titizlikle takip ettim. Konu x serverinin tartışması olmuş olsada geniş çerçevede oyuncuların Uo ya bakış açısı 180 derece kaymış durumda.
www.terranovauo.com rp server yeni açıldı
2009-12-13 23:15 GMT
https://dot.gen.tr sanırım size uyacak bir adres oynamadım ama iyi diyorlar.
Levelli istersen www.pandauo.com gelebilirsin lakin hem level hem skill hem trivia hem para kasmak günümüz playerlarına göre değil zorun zorunun zoru .
Rol ile ilgilenenler bana özel mesaj atsın.Bir rol sunucusu yok fakat güzel bir proje var(sunucu değil)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.