Arkadaşlar başlıktanda bellirtmiş oldugum uzere yeni bir server olarak runuo yada sphere dan hangısı secerdınız tamamen sorunsuz dusunun lagsız falan runuo mu ? sphere mı ?
Ben Sphere oynuyorum.
Bu tür başlıklar çok açıldı. Sonuçta sphereninde runuonunda seveni var. Ben sphere oynadım şu ana kadar. Ve bu böyle devam edecek.
RunUo yu ben severim ama bug olustu bende server kurarken adama gıydırdıklerım cıkmıo atlar cıkmıo garip olaylar oluo sphere a gectım :D ama runuo da kaldım gonlum halen size soruyorum run uo mu sphere mı
Server acıcaksan bence sphere ac cünkü runuo serverları spherelere göre cok daha az süre acık kalabiliyor ve daha az player toplıyorlar spherenin seveni fazla
yabancı serverlarda 1000 oynayanı ver mesela https://www.uogamers.com/ o yuzden runuo dusundum vede cok az turkıyede belkı ılgı toplarız diye cunku neredeyse her 5 gunde 1 server açılıo :D
keyfin bilir ben sadece fikrimi söledim ama bence tutmaz runuo
tamam teşekkür ederim
Silindi
Novice
6
Runuo Tr haricindeki heryerde Spereden fazla tutuyor.

Tr de iş yapabilmek için Sphere kullanmak lazım.

Scriptsel açıdan Runuo Sphereden 1 gömlek üstün.

Oyun sistemi bazında Sphere mi Runuo mu iyi demek yanlış olur.Zira zevkler ve renkler tartışılmaz.

Sphere eskisi gibi değil bir çok açık kapatıldı ve güzel yenilikler eklendi.Ben kesinlikle Sphereyi seçerim.(Yetkili olarak)Tr Runuonun pek iş yapacağını sanmıyorum.
Master
59.2997
Sorunsuz RunUO herzaman iyidir ancak Türkiye'de RunUO ya pek merak olmadığı için genellikle Sphere seçiliyor.
Silindi
Master
59.2997
Number one sphere
Silindi
Master
59.2997
Renkler Ve Zevkler Tartısılmaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.