bir player oyuna girdiğinde oyuna benim istediğim yerde başlaması için ne yapmam lazım ayrıca milletin hangi haritalarda yani yerlerde birbirine dalıcanı ayarlamak istiiyorum onu nasıl yapcam script warsada atın bana lütfen ve faster casting ayarlarını bozdum normal ayarlar ne söylermisiniz çünkü büyüyü bi kere yapıor ve bidaha yapmaya kalkıştığında altta yazılar çıkıyor anca bir dakika sonra büyü yapabiliyorum nası düzelticem .
scripts/misc/charactercreation.cs içini aç okumaya başla göreceksin :)
Ya öyle bir dosya mevcut değilse?
ardan : Ya öyle bir dosya mevcut değilse?

Nasıl mevcut olmayabilir ki? O dosya silindiğinde oyunun açılacağını sanmıyorum.
ardan : Ya öyle bir dosya mevcut değilse?

Bahsettiğimiz şey RunUO ise emin olun öyle bir dosya mevcut. ;)
Evet mevcut olmassa server hata verir
Öle bir dosya mevcut hiç şüpen olmasın bir cok server actım ve ordan ayarlamalar yaptım
Mecbur Olmak Zorunda..
evet arkadaşlar bendede öyle bir dosya mevcut fakat burada forumlarda arkadaşların söylediklerine uyup kimseden yardım istememe kararına varmıştım ki scriptleri az buçuk istediim şekle getirebiliyim =) fakat ilk denediim script character creation cs de statları ayarlamak olmuştu ve script gazel oldu yani buradan o çok bilmiş arkadaşlara sözüm meclisten dışarı insanları orada hemen rencide etmeye hazır beklemeyin insanlar birşeyleri anadan doğma öğrenmiyor ancak kendibaşınada kolay olmuyor bu iş.Hadi ben kendi başıma bişiler denedim alın olmadı şimdi dahamı iyi oldu yani bişey sordummu ilk cvplar hep hazır arama yaptınmı fln filan peki ben şimdi bu scripti nasıl düzelticem server hata veriyor ve scripti ezbere bilmediim için yaptığım ayarı normale çeviremiyorum ilgilenebilecek çok bilmişlik taslayacak ve bana arama yap diyecek adamlardan bir beklentim yok burada beni anlayabilecek konum ve kapasitede olan arkadaşlardan yardım bekliorum.Yardımsever arkadaşlara şimdiden tşkürler.
faruk88 : evet arkadaşlar bendede öyle bir dosya mevcut fakat burada forumlarda arkadaşların söylediklerine uyup kimseden yardım istememe kararına varmıştım ki scriptleri az buçuk istediim şekle getirebiliyim =) fakat ilk denediim script character creation cs de statları ayarlamak olmuştu ve script gazel oldu yani buradan o çok bilmiş arkadaşlara sözüm meclisten dışarı insanları orada hemen rencide etmeye hazır beklemeyin insanlar birşeyleri anadan doğma öğrenmiyor ancak kendibaşınada kolay olmuyor bu iş.Hadi ben kendi başıma bişiler denedim alın olmadı şimdi dahamı iyi oldu yani bişey sordummu ilk cvplar hep hazır arama yaptınmı fln filan peki ben şimdi bu scripti nasıl düzelticem server hata veriyor ve scripti ezbere bilmediim için yaptığım ayarı normale çeviremiyorum ilgilenebilecek çok bilmişlik taslayacak ve bana arama yap diyecek adamlardan bir beklentim yok burada beni anlayabilecek konum ve kapasitede olan arkadaşlardan yardım bekliorum.Yardımsever arkadaşlara şimdiden tşkürler.

Merhaba,

Lütfen serverda aldığınız hatayı tam olarak yazın ya da bir ekran görüntüsünü koyun. Yanına da scriptinizin değiştirilmiş alini koyun. (Yol: Orijinal dosyayla değiştirilmiş dosyayı karşılaştırmak ve neleri değiştirdiğinizi görmek için winmerge kullanabilirsiniz)
saolasın
Silindi
Members
0
:bagirma:kufurbaz:kufurbaz yaaaa bende oooo olmuo options varya o na gelip video var ona tıklayınca acılıo orda bişi var o da SOFTWARE ben onu OPENGL yapıom VİDEO SOFTWARE ...... dio yine aynısı acılıo lütfennnnn yardım edin yoksa çok canım sıkılıyo :bagirma:
BENCEDE ÇALIŞCAZZ
kardeşim yav bişe sorcam arkadaşın dediğini bende yapamıom en bastaki adamlara biyerde baslamalarını nasıl ayarlıcaz anlamıom hicccc
Bu runuo nasıl bişey çok merak ediorum. :D

Bi gün bi şekilde girmek görmek nasip olur işallah

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.