Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba,
Bir oyuncuya belli bir event verdigimde sadece yürümesini saglamak istiyorum kosmasını engellemek icin.
yeni bir body yapıp sadece CAN MT_walk eklersem olucagını dusunup
 [chardef c_yuru]
id c_man
can mt_walk
boyle birsey yaptm ama yine de olmadı.Sonra sphere.ini deki //
Walk limiting code: regen speed (%)
WalkRegen=25
kısmını buldum.Eventı alanın bu ozelligini dusursem bir sey degisir mi?pek oynamak istemedim burayla.Sanirim bu iki yol da cikis degil.Bu konuyu dhha once halletmis, cozumunu bilen biri varsa cok yardimci olmus olur.Teskkurler.
Bende bir ara çok aradım ama bulamadım. Walkregen ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Yardımcı olabilecek varsa benimde ihtiyacım var.
Bi' ata .control cektigimizde de yürüme hızı deişio normal player hızıyla kosuyoruz bu standart sanırm.Oyun mekanigi böyleyse deiştirmenin bi yolu olmayabilir.
always run die bir olay var eğer buna scpten ulaşabilirseniz oN ve oF durumu yapabilirsiniz belqi yardımcı olabilirim diye söyeldim:asik2
speedmode kullanın dicem fakat sanırım sadece gmlerde etkili oluyordu. yine de denemekte yarar var.

speedmode 1/2/3/4 gibi değişik modları var.
speedmode playerlardada çalışıyor fakat güncel bir client kullanmanızı gerektirmektedir.
1 yolu var ama bilmiyorum ne kadar etkili olur stamı 1 e düşünce önüne item ekliceksiniz ben bunu yaparsam buraya koyarım
@Noxier & [Alcoholic]
Speedmode 5x clientte calıstı.Cok tesekkur ederim.
@xenox
Dedigimi tam anlayamamissiniz sanirim ama sagol. :)

Bu konu A-Amarth tarafından düzenlendi(2009-09-19 20:56, 14 yıl önce)
oley :) çalışmasına sevindim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.