Arkadasim ben senin tekde anladigini unutmusum biraz mantikli dusun bilgisayardaki lag yzünden öyle bir olay gerceklesmis sildim digerlerini.
Aynen banada oldu güncelleme yaptım ilk posta güncellenmiş halini birdaha yolladı.
Novice
-0.500001
Ne Kadar Sinirli Bi milletiz 2 Epri Yaptım Vlla Dayak Yiyodum

Acaba Bn Mı Kotu Espri Yapıorum?
Nowanka
Sana alış Burası U-S dedim xD Hakkını aradığı icin banlananlarda olur espiri yaptığı için aşşalananlarda xD
senin gibiler server açmasın diye kaldırıldı zaten script packler töbe töbeee...
Şimdi diyorsun ki yazmak çok sıkıyor,yazamıyorum,yoruluyorum.Peki bu packı yazan insan değil mi ?

Hadi diyelim script bilgin zayıf şunu yapamadın,uğraştığını göster.U-S'da herkes yardım eder,kimse kimseyi ezmez,ezemez.Ama sen diyorsun pack verin açıyım bir server.Ama kendin uğraşırsan yapamadığın,anlamadığın konularda burdaki herkes yardım eder veya msn yolu ile istediğin zaman sorabilirsin.
kimse kimseyi ezmez,ezemez:
Hadi ama memet herkez sen ben diyilki Görmüyormusun Bir Sürü alaycı Tip doldu ;-)
Malapagos :
Xantier : Böyle kişilere müthiş küfür etmek istiyorum. Millet niye emek veriyor o zaman ölüm gibi gelmiyor ? Kendi çapımda baştan pack yapıyorum hiç de şuanda bana ölüm gibi gelmiyor. Deneyip deneyip duruyorum hiç de sıkılmadım. Sıkılınca bırakıp 2 saat sonra devam ederim. Ancak öyle ülkenin vatandaşları ki..

Neden küfür etmek istiyorsun? Suc adamda gibi konusuyorsunuz sanki script packlari adam yayinlamis. Sacmaliyorsunuz bazen. Ne yapsin adam ? Biraz daha seviyeli olun anlayisli davranin.

hah tamam gene bana geldi tamam ben suçluyum ben pack yayınladım ettim vurun kahpeye.

suç o adamda. birileri ibret alsın diye dağıtılan packleri , dağıtanın iyi niyetini suistimal edip kullanıyor hayır o da yetmiyor ben yazdım diyor o da yetmiyor işi gücü yok scriptlerin başına //xxx yazdı. koyuyor o da yetmiyor xxx uo shard packı diye ilerde yayınlanıyor. tabi xantier suçlu , kullanan dğeil de pack dağıtan suçlu. Sana bir kutu versem ve o kutunun içine asla bakmaman gerektiğini söylesem ve sen inatla merakından baksan suçlu ben mi olurum sen mi ? Aynı şey , packı dağıtırım , kullanıcaksanız şu packdan alınmıştır yazın yada ibret alın ama asla çalmayın.. adam çalar kendi adına yapar ve sonunda xantier suçlu. niye ? xantier dağıttı ama şartları koydu. kutu olayından farkı yok.
dogalgaz : ultima online'da uzun süredir gerçekten güzel serverlar açılmıyor nedeni çok fazla emek harcanması ve insanların bunla uğraşmak istememeleri.
script packler halen yayında olsa bence birçok server açılmış olurdu açıkçası ben bir server açmak istiyorum fakat 0dan scriptleri yazarak uğraşmak bana ölüm gibi geliyor onun yerine bir temelden başlayıp uğraşırsak daha kısa sürede hallolur.Misal nebula script pack le bir server açılmadı ama nebula'ya eklentiler ve editlerle birçok server açıldı aynı şekilde bende bir server açmak istiyorum bana script pack verebilicek varsa pmden yazabilirmi yayının yasak olduğunu biliyorum ama verebilicek varsa pmden yazabilirmi.
hiç utanmıyormusunuz bide üşendiğinizi açık açık söylemeye ya :@
Ben suc sende demedim ki ? Suc o adamda da degil dedim , sanirim sinirliydin onlari yazarken ruh halina bagliyorum.
Dürüst olsun herkez cevap versin script packler bitirmedimi uoyu
Playerların seviyesizliği.
packler değil bilinçsizce kullananlar bitirdi
UO bitirmek olayına katılmıyorum tamam seviyesini düşürdü ama bitirmedi.

Şuan kaliteli sunucular mevcut.Herkese oynadığı kadar UO devam eder.Türkiye'de UO bitti demek yerine,neler yapabiliriz diye düşünmek lazım bence.
DarkSlayTR :
Demirmaske : SöyLeyecek hiçbir$ey yok.. yazık :no

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.