lan olm durduk yere bide scpter kesildin basimiza :Dyardimcimis cidden
Alıntı yapman ve bunun alıntı olduğunu söylemeden kendin yazmış gibi göstermen bence hoş bir durum değil , yazana teşekkür ederiz ...
Ya beyler adamın adı ne murat burdada yazıyor paticikteki nicki ne muratty belki aynı adam yazmış buraya da yazma gereği duymuş olmazmı biraz olumlu düşünün
Bu Memt e İnat Ögrenicem Herseyi..!!!Memt Benimle Polemigine Girme..!!ogrenicem Butun Komutları Goruceksin..!!!!!!
Harbi Ugrasmış :)
Novice
0.1
valla kim yazdıysa eline sağlık konu sabitlenmeli. inşallah bundan sonra " nasıl script yazarım" diye başlıklar açılmaz..

biraz geç olmuş ama konu üste gelince yazıyım dedim :D
Ben Script YAzmayı ZAten Biliyorum :D
Aferim Sana Harikasin Sen.
Gercekten yararlı bir dokuman..
Ellerine Saglık...!
aga o yazmamış diolar ama eline sağlık c/p yapmış ya o bakımdan :D
bu yazıyı yazmanız herkezin açısından çok iyi oldu saolun
arkadaşlar bana yardım edermisiniz ben serveri yeni kuruyorum bir türlü vendorları kuramadım yani sabitleyemedim şimdi siz axis kulanın diyecek siniz ama o programda var ama bir türlü yapamadım bana yardım ederseniz memnun olacam he birde oyunun mesela bankanın kapıları yok oldu ne yapacama
-allah sizi inandırsın kafam sanki bir davul gibi anlayamadık sıra
mesela vendorlara nasıl para ve mal yükleye biliriz biraz ondanda bahsederseniz memnun olacam
Msn Fln warsa yardimci olurum Murat!
Silindi
Members
0
beyler banasda yardimci olur muusnuz bende server kurucam bu scp olaylarında kişisel yardım lazım öğrenmek istiyorum artık playerlık sıktı birasda yönetici olmak istiorm :D

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

[email protected]

Bu konu lewocan tarafından düzenlendi(2005-09-29 23:24, 18 yıl önce)
Super Olmus Diyorum Ama PAticke TEsekkur Edelim Orjinali orda Bu Korsan :D Korsana :hayir

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.