yaw arkadaslar bı sorum olucak sıze fake maılden anlayan varsa cok ısıme yarıycak vede cok ıhtıyacım olan bı soruya cvp arıyorum.

sımdık herhangi bir web sitesini html olarak codlarını kaydettım masaustune sonra dreamweaverda actım o codeları ama benım asıl amacım mesela sıgn olan bolume adam tıkladıgında bana bılgılerının donmesı.

eger bunu yapabılecek bı arkadas varsa yardımcı olursa cok sevınırım..

sımdıden tesekkurler
scpp anlattın guzel olmus daha acık anlatıırsanız seviniriz yeniler i,çin biraz karısık durum scpp leri biraz daha sade bir dille anlatın tesekkurler
Silindi
Members
0
+1
Bu Yazıdan Sonra En Cok Neye Üzülüyorum Biliomusunuz

HERKEZ SCRİPTERIM DİYECEK ONA
Mustafalp : Bu Yazıdan Sonra En Cok Neye Üzülüyorum Biliomusunuz

HERKEZ SCRİPTERIM DİYECEK ONA

+1 ;)
Arkadaşlar Serverımız İçin Scripter Lazım Eğer Yardım Edicek Olan Varsa Msn : [email protected] dan Bana Ulaşsın Bi Şart Var İstanbul/ Maltepe Ve Kadıköy Arası Olursa İyi Olur Teşekkürler.
Bu aralar server açmak moda oldu herkes bir server kuruyor ama şunu söyleyeyim arkasında bir sponsor olmadan ilerleyebilecek büyüyebilecek sunucu bulmak gerçekten zor şuan olanlarda bir elin parmaklarını geçmez. Yinede gerçekten buna gönüllü istekli olan arkadaşlara server açmayı bir heves değil bir amaç olarak gören arkadaşlara başarılar diliyorum.
Mustafaalp her şey hakkında yorum yap am fener hakkıında yapma!!1
Silindi
Members
0
Sen ne diyosun ya
beyler bi de bana yardım edin scp ögreten arkdas ben bnek çıakrtıorum mavi olarak çıkmıor
sana mavi olarak gozukmez baskalarına mavi olarak gözükür eger dedigim gibiyse !!!!!!!!!!!!!
Beyler sizden bişe rica edecem acaba;pwp serverları için koyulan skill seçme taşı ve stat taşlarını nasıl koyabilirim komdu ne acaba?
Once onu servera eklemen lazım sonra [itemdef i_asdasd] yazan bolumde ne yazıosa onu oyun içinde .add i_asdasd diye çıkartıcaksın ....
Arkadaşlar benim 6 tane script yazarım var.Scriptlerim harika ötesi ama ben daha yeniyim.Vede "sphere" programı kullanıyorum.Fakat bu scriptleri sphere'da hangi dosyanın içine atıcaz bilmiyorum.Yardım ederseniz sevinirim . Herkese iyi günler

Daha sonra eklenen mesaj 2 dakika

hee bu arada bana yardım etmek isteyenler için msnim:
[email protected]
[email protected]

Bu konu followman tarafından düzenlendi(2006-06-18 13:58, 17 yıl önce)
arkadaşım ellerine saplıkkk yeni arkadaşlar yaralanabilirr bende scp yazmak kadar boş bir işş yok diorum sadece vakit kaybıı sizde para kazanabileceğinizzz işlerle uraşşsanız bence çok daha ii olur isteyen arklar varsa beni eklesin

[email protected]

Daha sonra eklenen mesaj 1 dakika

www.luthien.gen.tr/ güzel bi server oynamanızı tavsiye ederim

Bu konu rehesus tarafından düzenlendi(2006-07-01 12:47, 17 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.