Yeni Açılan Ultima Online Rp Shardımıza İşini İyi Bilen Scripter Alıcaz.

Özellikleri :
18 Yaş Üstü Olmasına Dikkat Edilmesi.
Ayrıca Her Türlü Sistem Scp Si Yazabilecek Adı Üstünde İyi Scripter.

İletişim: [email protected]

Bu konu mirabilis tarafından düzenlendi(2008-05-25 15:48, 15 yıl önce)
Umarım bulursunuz.Ama site ismi yasak reklama giriyor.
Düzelteyim Ozaman Hemen :)
e duzelt hadi
Site ismini düzenleyiniz aksi takdirde yaptırıma tabi tutulmamanız içten bile değil.
Lütfen arkadaşın aradığı kriterlere uyduğunu düşünen arkadaşlar ö.m yolu ile konu altında mesaj kirliliği oluşturmadan iletişime geçsinler.
Burası iş ve işçi bulma kurumu değil.
Asla mesaj kirliliğini biz yapmıyoruz. Bu konuyu açan kişi yapıyor...
zaten konuyu açan arkadaş yaptıgının ne oldugunu bılıyo ve sıte reklamı yapmak icin boyle bişiye başvurmuş belli cünkü siteye baktıgımda sunucu acık ve hersistemin oturtulmuş oldugunu gordum.ban.
Silindi
Neophyte
-0.8
Site neden bana bu kadar tanıdık geldi
Arkadaşım Reklam Yapmak İcin Asla Böyle Bişey Yapmam Ben Ayrıca Düzelttim Siteyi Sildim Scripter Aramak İçin Genel Konulara Yazdım Eger Yanlış Yazdıysam Bilgilendirin Ona Göre Haraket Edebilirim Hemen Hakaretlere Başvuruyosunuz..?
Arkadaşım senin niyetin anlaşıldığı üzere , scripter aramaktan çok reklam amaçlı.

@Cyclone

U-S bir ultima online platformu olduğu için bence forum kuralları çercevesi içerisinde eleman araması gayet normal . ( Bu topic için konuşmuyorum )
yeni üye degılsın u-s kurallarını hala öğrenemedıysen ne diyeyim ki bide server açmışsın guvenmedıgın adamları serverına alıyosun vs vs neyse banane by
Beyler Üyelik Arkadaşımın Scripter Aradıgımızı Belirtmek İçin Girip Ben Açtım Topici Bu Kadar Niye Büyülttünüz Anlamıyorum Server Şuanda Açık Birilerinin Yardımlarıyla Kendimiz Bişeyler Yaparak Açtık ve Yeni Açıldı Sunucuda Şuanda O Yüzden Bizde Kalıcı ve İyi Bir Scripter Arıyoruz Tüm Olay Bu Kadar Dahada Uzatmaya Gerek YOk Kirlilik De Yapmayın Sadece Scripter Olan Arkadaşlar Yada İlgilenen Arkadaşlar Yazarsa Sevinirim Hepinize İyi Günler...

Ayrıca Benim Kendi Platformum Var O yüzden Fazla Ultima-Strike nin kurallarını iyi bilmiyorum..

Bu konu mirabilis tarafından düzenlendi(2008-05-25 15:49, 15 yıl önce)
oh onunda reklamını cak
Yok forum kirliliği olmasın diyorum ama her seferinde ben yapmak zorunda kalıyorum.

1. Ilk mesajında scripterde aradığın kriter , özellik ve kişisel bilgileri belirtmen gerekirken siteni adını ve sitenin adının içinde geçtiği mail adresini koydun.

2. Mesajı düzeltecem dedin sadece www ile .com u sildin sitenin adı hala ilk mesajında duruyor.

3. Kendi platformun olduğunu söylemişsin iyi , güzel hoş da adını verme ihtiyacı neden duyuyorsun.
ya mirabilis saçmamısın dostum sen ?
10 yaşında cocuguda koysan desen kı cakarcakmak diye bi yer var de gir desene www. ve .com unu kyoar olmazsa gen.tr felan dener yıne bulur onları sılmeyle mı reklam olmuyo tobe tobe ya

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.