Hepsini Düzelttim Evet Başka Bi Düzeltilmes Gereken Varsa Söyleyin
eyw
Silindi
Neophyte
-0.8
mirabilis : Arkadaşım Reklam Yapmak İcin Asla Böyle Bişey Yapmam Ben Ayrıca Düzelttim Siteyi Sildim Scripter Aramak İçin Genel Konulara Yazdım Eger Yanlış Yazdıysam Bilgilendirin Ona Göre Haraket Edebilirim Hemen Hakaretlere Başvuruyosunuz..?

Eğer bu laflar bana geldiyse. Ben sana hakarette bulunmadım sadece site çok tanıdık geldi dedim o kadar. başka bir amacım yoktu. Ayrıca diyorsunki yeni açılan rp shardımıza iyi scripter arıyoruz... Arkadaşım eğer serverı açtıysan daha niye scripter arıyorsun anlamadım oraya Açıcağımız rp shard&裟a dersen daha iyi anlaşılır ayrıca rp&裟den bir o kadar uzak olan insanların rp shard açmalarını anlamıyorum bir türlü... Neyse ya daha dün tartışıyorduk ultima nerelerde konusunda HİÇ BİR ZAMAN ULTİMANIN KALİTESİ DÜŞMÜYOR ÖNÜNE GELEN SERVER AÇIYOR TÜRKİYEDE PLAYERIN KALİTESİ DÜŞÜYOR BENCE BU TARZ KONULARA EN İYİ CEVABI ŞU ANDA YAŞAYARAK ALIYORUZ EMİN OLUN. Böyle scripter bularak nasıl kaliteli bir shard ortaya konulabilirki... Neyse ya çok konuştum UMARIM ARADIĞINI BULURSUN. Ama çoooooook Zor. Neden diye sorucak olursanda böyle konulara sazan gibi atliyan ufak cocuklar oluyor sadece bir scripte serverın ismini değiştirerek ve kendi ismini yazarak scripterım diyenler başvuruyor...

The Raskol'un lafıydı sanırım tam hatırlamıyorum ama şöyle birşeydi:
Kime sorarsan scripterım der

Bu konu ByTymaron tarafından düzenlendi(2008-05-25 16:22, 15 yıl önce)
ben bir sikrıptırım cok iyi sikripty yazarım

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.