Ya Arkadaşlar Scripter İsmindende Belli Olmuyormu Bu Kişilerin Ne Yaptıgı.Scripter Dediğiniz Script Yazar Yani Bazı Arkadaşlar Var Scriptersin Siteyide Sen Yapacaksın Scriptersin Verdataya Patch yapacaksın Felan Diyolar.. Tmm Anlıyorum Yaparımda Anlamadıım Konuyu Söylüyincede Bu Sefer Sen Ne Bicim Scptersin Felan Diyorlar...Ben Böyle İnsanları Kınıyorum scripter ayrıdır web master ayırıdır World Builder ayrıdır hepsinin işleri ayrı ayrıdır herşeyi bi kişiye yığmayın lütfen özelliklede scpterlere bukadar cok artistlik taslamayın xD
da şimdi neden bu topici açtın ?
Novice
-0.500001
Haklısın..

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2008-08-24 15:38, 15 yıl önce)
Beyler Burası Bi Payşalım Portalı Ve Kimse Birbirini Eleştirmek Zorunda Diyil Bir Konu Yapılmışsa Katılıyorsan Yorum Yazarsın Eğer Katılmıyorsan Bişi Yazmadan Cıkarsın "Nowanka" Bence Scplerinde Yardım Almak İstiyorsan Bukadar Ukala Olma ..Spawnsas Sana dicek söz yok bu alemde
Novice
-0.500001
Bn Bilmediim Konuda Yardım Alırım Ama Snin Burda Bunu Yazman Sacma Oldu Gibime Geldi

Nie Bkdr Set Cıktın Anlamadım?
sana dicek söz yok deme sana diycek sözüm yok de.

burası genel konularda dediklerinle şu ana kadar açılan topiclerin alakası yok

@nowanka

duygularımı açıkladın:)
Eğer Bir Scpter Olsan Nedemek istediğimi Anlarsın Remote Alan Scpter Arıyor Ve Ukelalık Taslıyor Scpter gitse Ben kaybetmem diye bakıyor ama Bizim kaybetcek 2-3 tane .scp uzantılı dosyadan başka neyimiz var onn parası gitcek Bunu düşünemicek 1 ton insan var bunu demek istedim ama Yanlış anlaıldım galiba nese MODlar eğer konuyu GÖrürseniz Kilit Atın Yada Silin ... Cvp gelmesn Lütfen ...!
@spawnsas
haklısın kardeş yanlış yere açmısım bu topici Genel Konulara diyilde Sphere scripts Bölümüne açmalıydım ama sen K.bakma işte acemiyiz daha
Bu Psikoloji Alanina Gider.Git Bir Psikologa Derdini Anlat O Yardim Eder Sana Diye Düsünüyorum =)
@axuare
şuanda gülüyorum ama kendime diyil sadece sizin Gülüncek halinize
Novice
-0.500001
Nexima Bak Forumu Dolasırken Ne bilim Daha Cok Scplerle Karsıon fln Fln Ama Birden Bole Kisisel Konusma Gorunca Afalladım ok?

@Xariyla
Pardon Krdes
Gülmek İyidir.Sen Gülü Dur Ben Forumu Dolasam.Forum Nedir?Ne İse Yarar.Hemde U-s'desiniz Birde.Yazik..Ayriyetten Su Topici Acarak Kimin Gulunecek Hali Olduguna Sen Ben Degil Herkez Karar Versin ;-);-) Oké?
axuare
u-S de olduğumun farkındayım Burası Genel Konu Bölümü Burada İstediğim Birşeyi Tartışırımda Bi Konuda Birisine Bişeyde Söylerimde. Piskolojik sıkıntıysa benimle insan gibi Muhabbet olacak insanların olduğunu bildiğim icin böyle bi Topic actım bu arada Scpterlik Ultima İle alakalı diyilmidi ben yanlışmı hatırlıyorum yoksa ...?
Scripterlik Ultima İle İlgili Bak Onu Biliyormussun Heral Ama Kendi Meselelerini Yansitma Alani Degil Dahada Kışkırtıcı Mesaj Atmassan Sevinirim =)
Burası Bir Forum İse Ve Burada Sanaldan En Sıkı Dostluklarda Kuruluyosa Burası UO hakkında Genel Bi Bolümse Topici Açma Hakımın Olduğunu Düşünüyorum Eğer Topici Tam Okuyarak Yorum yazıyorsan Ben Orada " istemeyen beyenmeyen yorum yapmaz " gibisinden bi cümlede sölemiştim Okey sennle polemiye girmicem adnı ilk kez görüyorum sanırsam yeisin ama zamanla alışırsın :O_o
Yeniyim 2008'de.

2006'da Vardim
2007'dede Vardim..
Ama Fazla Bulunamadım Nedeniinide Sana Söyleyecek Halim Yok Bilen Biliyor :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.