Xariyla : Verdata binek eklemek 31 cekmekten dha basit bişi ama ben gelirken dedim Scpte bakarım sende dedinki cağtay biliyo o yapacak

Çağatay dediği çocuk 1 yıl önce bu işleri bıraktı tekrar yapabilirse yapıcaktı yapamayınca xariyla da bildiğini söyleyip sonradan bilmiyorum diyor. Önce atıp tutmucaksın sonra scripterim diceksin ;-)
Scpterlik Ne Demektir Biliyormusun Scpterlik Verdata Binek Veya Npc eklemek Deil Senin Eline Aldigin Katananin Ustune Giydigin robenin veyada altina bindigin silver steedin veyada marenin komutlarini yazan kişidir..
        ^           ŷ         ă         ĝ         ³                          Green Street Hoolingas            8o|:
çağtay
'                            ▀◙█▓█◘██╔ζΛБΛ↑Λџ╗██◘█▓█◙▀    :
söyle yakub
        ^           ŷ         ă         ĝ         ³                          Green Street Hoolingas            8o|:

Çağatay dediği çocuk 1 yıl önce bu işleri bıraktı tekrar yapabilirse yapıcaktı yapamayınca xariyla da bildiğini söyleyip sonradan bilmiyorum diyor. Önce atıp tutmucaksın sonra scripterim diceksin
Ben sana Binek eklemeyi biliorum dedimmi ?
hayır bilmiorm dedin
Sen bana ben Bİliyorum Ben Eklerim Hatta Hazır Var demiştin dimi ?
evt.
söylediğim gibi hard disk çalışmadı
sana gönderem postayla hd yi çalıştırabilirsen çalıştır :D

Cağatay Denilen Cocukla Muhabbetimiz ARtık Bu Olay Rezillik Ötesine Geçek Bi Mod Yokmu ;-)
Yahu tamam seninle çalışmıcaz dedik bu kdr niye kastın ki :)

Tamam sen kralısın uzatmana gerek yok.
Azhaha ya Tüm Tip İnsanlarda Beni Buluyor ya 1970,2080 Kordinatındaki Adaya Yani cou servefrdeki safe alana Marble İsland Diyenelrde var 2-3 ew dikerek World Builder Olan Arkadaşımız COk sağlam bi scpter arıyor Umarım aradığnıda bulur Cok sağlam scpterlerde Beleşe amelelik yaparya neyse :O_o;-)
konu saptı..
Aynen 100 kere dedim msj gelmesin Mod'lar kilit diye ama ne Mod var nede laftan anlayan birisi xD
@xeria

+1

beyler beleşe sadece kendini geliştirmek isteyen adamları bulursunuz. eğer sağlam scripter arıyosanız elinizi cebinize atcaksınız!!! ve hala bu insanlardaki verdata aşkı nedir anlıyamadım. uo zaten orjinalinde oynanabilir bi oyun. hamallık verdata editting. hem connectorün boyutunu büyütür hemde görüntü kirliliği yaratır.
Xariyla : Aynen 100 kere dedim msj gelmesin Mod'lar kilit diye ama ne Mod var nede laftan anlayan birisi xD

sen post atmazsan kimse atmaz burda

bide dalga geçer gibi gülüyorsun ya orası çok kötü.senin adına üzülüyorum..
Xariyla : Azhaha ya Tüm Tip İnsanlarda Beni Buluyor ya 1970,2080 Kordinatındaki Adaya Yani cou servefrdeki safe alana Marble İsland Diyenelrde var 2-3 ew dikerek World Builder Olan Arkadaşımız COk sağlam bi scpter arıyor Umarım aradığnıda bulur Cok sağlam scpterlerde Beleşe amelelik yaparya neyse :O_o;-)

O adaya ister marble island istersem başka birşey derim bu seni hiç ilgilendirmez. Ben kendimi world builder olarak görüyorum saolsun çevremdeki arkadaşlarımda öyle. Eksiklerim yok demiyorum. World builder aradıklarında da bana gelmekten çekinmiyorlar. Sana birşey kanıtlamak zorunda değilim. Pvp serverı yapıyoruz marble island 'ı silip baştan bir pazar yaptım / yapmaya devam ediyorum. İSteyen beğenir istemeyen beğenmez. Zorla güzellik olmaz.

NOT : Benim world builderlığımdaki eksiklerimi arıyacağına kendi scripterlık eksiklerini ara.

" Çok sağlam scpterlerde beleşe amelelik yaparya neyse "

Biz burda oyuncularına güzel bir oyun için sağlam bir scripter arıyoruz. Maddi olarak bir kazancı amaçlamıyoruz. Beleşe amelelik yapmıcak zaten kendini yani ismini bizimle birlikte türkiye geneline tanıtıcak ama sen böyle şeylerden anlamassın. Senin için önce ticaret. Buda beni ilgilendirmez tabi ama benim aradığım sağlam bir bedavaya çalışacak scripter için amelelik yapıyor diyemessin. Senin dediğin gibi olsa türkiyedeki scripterların %80-90 ı amelelik yapıyor.
4-5 yaşndaki kücük kardeşimede desem Şuraya Şunlardan diz bişiler yap elbet 1-2 sene icinde örenir ve yapar scpte ben mükemmelim demiyorum ama coğuna göre iyiyim sen gidip beni Noxier Gibi Bİr insanla Kıyaslıyosun Nediyim Ben Scp yazmayı Onlardan örenmişim sen kıyaslıyosun yzk xD
Noxier le kıyaslamadım ben seni. Neyse uzatmaya gerek yok lafı başka yerden anlıyorsun sanırım :)

Sen susmucaksın bare ben susayım büyüklük bende kalsın hadi eywallah.
sphere scripting en kolay dil , yetenekten çok hayal gücüne bağlı olduğu için kimse kimseyi kıyaslayamaz. sistemleri yapması kolay ama fikir zordur.
sphere scripting en kolay dil , yetenekten çok hayal gücüne bağlı olduğu için kimse kimseyi kıyaslayamaz. sistemleri yapması kolay ama fikir zordur.

Daha Konusmaya Gerek Varmi ?
Herşey algoritmada biter diyemeyiz, bilgi birikimide gerek. Fakat çoğu şeyi fikire bağlayabiliriz, diğer etkenleride unutmadan..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.