Neysen Neysin Kasmışsın İşte Böle Devam Et Topicede Artık Mssj yazmazsanız Sewinirim ...!
Kilit lütfen
:gorme
böle düşünmen ne kadar güzel xandra helal olsun valla.

bilinclenmeli bazı oyuncular.
yaw gereksiz bir konu için kavga ediyorsunuz ne diyim:)
wolcano : böle düşünmen ne kadar güzel xandra helal olsun valla.

bilinclenmeli bazı oyuncular.

Bilinçlenmeli derken ?
Ya Beyler Ben 3. Mesajımda Konuya Kilit Gelmesini İstemişim Siz Hala Neyin Tartışmasını Yapıyosunuz Anlamadım Birilerinde Bi Açık Aramak Toplum İçinde Ezmeye Calısmak Sizin İçin Artık Huy Olmuş Ama Kendinizi Rezil Etmekten Başka Birşey Yapmıyorsunuz
Xariyla kardeşim yazma o zaman burda herkez birbiriyle polemiğe girmeyi sever.
O dediğin gibi bişey olsa herkez scripter :yes

Hepimiz Scripterız :yes
Ben Topici Actım Sadece Bi Anlık Duygu Patlamasıyla 3. mesajımdada kilit gelmesini istedim Zaten bu TOpic'ide Ch4ckie ( erhan ) arkadaşımızın bana Sen Nebicim scptersin Bi verdataya 3D binek ekleyemedin Gibi saçma bi söz söylemesi Sonucunda Açtım Ki ben İşe başladığımdada Anlamam Demiştim Ordan Bi arakdaşımızda zaten ben anlıyorum yaparım demiştide ense Cvp yazmayın Konu kalsın Mod'lar kilit Ltfn . . .
k.bakma xariyla yazma dedin ama bunun icin giris yaptim

Arkadas Burda Size Scpterligin Ultima İcindeki Butun islerin Onun Yapmadigini Anlatmaya Calismis Siz Burda Gelmissiniz Abuk Zubuk konusuyorsunuz Ha Hepsini Yapan Arkadaslar Yokmu Var Ama Bu konuyu Bugutmenin Ne anlami Var Burda Yeni Baslayan Arakdaslarimiz Olabilir Burasi Destek Platforumudur Scpterin Ne Oldugunu Bilmeyen Arkadaslarin Ogrenmesi Amacıyla Acılmıs Bir Konu Oldugunu Dusunuyorum Siz Bilebilrsiniz Bunlari Ama bilmeyen Arkadaslarimizda Olabilir Lutfen Acilan Topiclere Saygili Olun En Azindan Topicin İcerigini Begenmesseniz Bile Post Atmayin Siz Biliyorsunuz Diye Baskalarinin Ogrenme Hakkini Kısıtlamayin
@asdas030303
Önce beni desteklediğin icin sana teşekkür ederim Ama Burası u-s son 1 haftadır artık böyle girmek istemiyorum ama hep birşeyler lazım oluyo arada bakıyorum Topicte yardım istemişler anladıgım bi konuysa yardım ediom işte derken yine kalıom sitedede yani yaş sınırı Cok aşşalara cekildigi İçin böyle oluyor sanırsam ama herkez Birgün herşeyin farkına varmaya baslıycak yani artık kim nedemiş beni ilgilendirmiyor . Ben İstemeyen Post yazmasın diede sölemiştim 3. kez söylüyorum MOD'lar Konuyu Klitlerseniz sewinirim
Haklisin Arkadasim Artik Oyle Bir Duruma Geldik Ki Yapilan Yardimlar Hep Kendilerine Olsun İsteyen Kişiler Var Sadece Kendilerini Dusunuyorlar ..
Bu Turkiye İste Bu Yuzden Bu Kadar Cahil. Hep Bana Hep Bana Demiceksin Paylasmayi biliceksin Soyle Bir Donup Bakiyorum Thank You Very Much a Teperim Geri Kac Kadar Sacma Bir Cevap Veriyoruz Suc Bizlerde Bu Forumu Acanlarda Yardim İcin Acilmis Forum Ama Yardima ihtiyaci Olmayan insanlar Polemik Cıkartmak icin her seyi bekliyorlar unutmayin ki burda sadece siz yoksunuz ultima-strike gelismis bir yardim platforumudur bu platformun icinde duruyorsaniz acilan seylere saygi gosterin eger gostermicekseniz basin carpiya girmeyin polemik yaratmak icin yer ariyorsanizda esra ceyhanin programina konuk olun.
Yok arkadaşım Bu işin özelliği paylaşmakta diyil Bu işin özelliği Bir İnsandan Sanal Alemde Nasıl bir arakadaşlık kurabilme kabiliyetine baglı siz bi scpter tutuyorsunz bu arakdaşınız sizden ücret taleb etmiyor ve yardımlaşıyor elbet isteklerinizi sölüceksniz ama Buu karşıdakini bi arkadaşın olarak görüceksin yani Ben anlıyosam yaparım anlamıyosamda anlamıyorum derim ki ben anlamadıım konudada yardım alıcak cok kişim var Nese konu kilit dicem ama mOd lar yok takılın siz xD
Dogru Soyluyorsun Ama Burasi Bir Yardim Platformu . :O_o
Bazı İnsanlar Forumlarda Ağladıgımızı Felan Düşünüyor xD İşte Naparsın Scripte Dıştan Bakınca Kolay Gözüken Bi İş Oldugu İcin Böyle olsa gerek xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.