Selamlar,
Bi serverim var uzun zamandır, uo ile alakam yok 2 3 yıldır. Sphere server kurmak istiyorum kısaca public bir server açayım diyorum. Bu konuda hevesli elinde world/ script bakımından destek sağlayabilecek, servera az gireceğimden ben yokken serverla ilgilenebilecek, staff vs gibi durumları denetleyebilecek olgun iyi karakterli birini aramaktayım. İlgilenen olursa msn adresim [email protected] msn adresim.
çok zor canım çok umarım bulursun ama sanmıyorum etrafındakilerle yap yada hiç girişme bu tarz denemeler oyunculraın bu oyundan soğutmaktan başka bir işe yaramıyor

keşke hosting firmaları sunucu açma ile ilgili belirli kuralları toplaşıp belirleyebilse
grimoirium : Selamlar,
Bi serverim var uzun zamandır, uo ile alakam yok 2 3 yıldır. Sphere server kurmak istiyorum kısaca public bir server açayım diyorum. Bu konuda hevesli elinde world/ script bakımından destek sağlayabilecek, servera az gireceğimden ben yokken serverla ilgilenebilecek, staff vs gibi durumları denetleyebilecek olgun iyi karakterli birini aramaktayım. İlgilenen olursa msn adresim [email protected] msn adresim.

Yanlış cevap DITTTT! :D Kardeş be senin gibi düşünen öyle insanlar gördümki, en fazla 3 ay server açıp sonu hüsranla biten. Kendine acımıosan paracıklarına dölarlarına yürolarına acı abisi. Ya onca emeğe nedemeli ? Onların ne günahları var... Hayır anlayamıyorum eskiden player vardı şimdi playerdan çok abuk sabuk server bozuntuları var... Tabiki senin bileceğin iş dölarlar yürolar senin benimki sadece bir öneri... k.i.b. ;-)
Önce bi beni açsana sen..Tövbe yarabbim sen nelere kâdirsin..:no
al işte.önüne gelip sunucu açan birisi daha.
Gereksiz post atıcağınıza hiç yazmasanız olmazmı yada kısacık bir başarılar dileseniz. Adam heveslenmiş açmak istiyor alışın artık bu durumlara bare insanlık ölmesin.

Başarılar arkadaşım umarım aradığını bulursun zamanında onlar senin gibi bu yollardan hiç geçmediler ondan seni anlayamazlar.
sen geçtinmi ? ben geçtim hadi bakalım ?
bu yollardan geçmedik çünkü biz gelip buraya server aççam demedik biz işi öğrenmeye çalıştık ki hala öğreniyoruz.
Yanlış anladınız ama neyse bu arada spawnsas biraz daha saygılı konuş karşında çocuk yok benim demek istediğim hiçmi sıkıştığınızda burada yardım konusu acmadınız yönünde olmuştu o da senin benim gibi insan gereksiz post atıcağınıza aradığını bulursun inşallah gibilerinden bir post atsan ya da hiç atmasan daha iyi olmazmı
Tymaron sen yapma bari..Bu yollardan defalarca geçtik hala geçmekteyiz belkide ama bir kez olsun çıkıpta server açıcam hadi yardım edin demedik..
Post kasmak gibi bir niyet neden besleyelim..Çok post kasana ödül varda benim mi haberim yok!..
Demem şu ki böyle kafasına esen server açmaya kalktığı için Ultima bu günlerde böyle sıkıntılar yaşıyor seneler boyunca popülaritesini yitermeyecek bir oyun işte böyle bir hevesle iş yapmaya kalkanlar yüzünden şimdi bu durumda..
Boşver Tymaron post kasacak olsak Konu Dışı bölümüne bilmem kaçtane konu açar post atardık..Konu dışında olsa olsa 1-2 postum vardır..Neyse kolay gelsin taşıyamayacağı yükün altına giren tüm sunucu sahiplerine..Sayenizde Ultima kalbine bir yara daha alır..
Haklısınız haksızsınız demiyorum bu yüzden ultima buralarda (Türkiyede) ama şuda var karşımızdaki bir insan onu yerden yere vurucağımıza alaycı bir şekilde yorum yapıcağımıza ya insan gibi başarılar dileyelim ya da senin şu anda yaptığın açıklamayı yapıp yolumuza devam edelim bu nedir yahu bu konulara atılan postlar yüzünden millet artık bir script'te takıldığı zaman yardım için konu açamaz hale geldi niye biri alay edicekmi diye. Sence bu yanlış değil mi? benim anlatmak istediğim buydu ama yanlış anlaşıldı.
Server açıcam param var başka bişeyim yok fikrim bile yardfım edecek varmı script bilsin conn yapsın ben 2 aylık 45 ytl peşin host parası vericem Bla bla bla
güleyimmi ağlıyımmı ahahahaha yazık ultima onlineye yazıık nazgül nerdesin ;(
Tymaron : Yanlış anladınız ama neyse bu arada spawnsas biraz daha saygılı konuş karşında çocuk yok benim demek istediğim hiçmi sıkıştığınızda burada yardım konusu acmadınız yönünde olmuştu o da senin benim gibi insan gereksiz post atıcağınıza aradığını bulursun inşallah gibilerinden bir post atsan ya da hiç atmasan daha iyi olmazmı

ben sıkıştığımda buraya post atmadım.

ben 2006 da kayıt oldum.burda o zamanlar uo hakkında çok az şey biliyordum.ama genede topic açmadım sadece geyik kısmına açtım:)onun dışında en fazla 10 kere topic açmışımdır oda yardım topicidir uoda.onun dışında topicim yok.

bide script bölümüne topic açmıştım.oda bana script nasıl yazılır öğretin diye.ama kimse öğretmemişti:)

herneyse çok uzattım.ama böle bir topic açması hata.

grimoirium : Selamlar,

şimdi yorum yapalım biraz.

birincisi adamın yazışında hata var hem serverım var diyor.hemde server açıcam diyor :O_o

internetten scripter ve staff arıyor ? burdan o arkadaşa sesleniyorum.:) internetten staff ararsan onun neyine güveniyorsun ? server açıldığı gün göçer:)

servera az giricekmişsin.o zaman niye server açıyorsunki ? para çok bol sanırım.

iyi niyetli birisin ama yorumlarıma göre serverı açmaya kalkman bile hata.
kardeş sen heves etmissin bu forum biraz böle herkez tam tersine gider :) ben biliyorum der ama genelde birşey bilmez :)) sen server mi kurmak istiyorsun kur denemeden hiçbirşey belli olmaz ... yolun açık olsun .. inş. dilediğin gibi bir server kurarsın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.