Evet Yanlış Duymadınız Rpvp RP ağırlıklı PVP serveri Oyunda RP GErçekci ve Türkiyeyle Bağdaştırdım Oyunda RP yi Playerlerin Yaratmasını Beklemeyeceğiz Biz Yaratacağız Oyunda Gerçekte oldğu gibi Partiler Kurulacaktır Seçimler yapılacaktır bu Seçimleri kazanan Britain Hakkında Bazı Kararlar ve yetkilere sahip olacaktır Seçimi Kazanan Parti Başkanı Yetkileri Verecektir Örneğin ; Şehir Başkanı, Şehir Başkan Yrd. , Emniyet Müdürü ve Esnaf Der. Başkanını Yerleştirecektir. Bunlarında her birinin bir yetkileri olacaktır. Örneğin ; Şehir başkanı Şehir Hakkında Önemli Kararlar Alacaktır Mesela Görev Dağıtımı Yapar ve Britain Safe alan veya Gz Yapma hakkına Sahiptir (Sadece 1 kere hakkı vardır). Şehir başkan Yardımcısıda Aynı görevleri Yapar (Zone Değişimi Hariç) Ama Başkan Oyunda olmayınca. Emniyet müdürü. Polisleri Yerleştirir Görev Yerlerine (Polis Adaylarını Halktan Seçer Ve Parti içinde Oylama Yapılır) ve Esnaf Derneği Başkanı Bu kişi craft itemleri Bineklerin Max fiyatını verir. bu fiyatın üstünde satış yapan olursa ihbar edildiği taktirde Polis Kapısındadır :):) Ha peki iktidar Parti Zıvanadan çıktı Kendi Menfaatlerini Kullanıyo nolcak :) Tabiki Darbe Olcak :) Jandarmalar Soklarda gezip Sokağa Çıkma Yasağına Uymayanları tutuklıyacak TAbiki Parti üyeleride Yargılanacak Nasılmı Yargıtay(GM ler) Huzurunda Mahkemede Jüriler Hakimler ve Savcılar Karşısında :) Aynı şekilde Diğer Davalarda Örn : Hakaret ,Boşanma , Hırsızlık ve Cinayet :) gibi suçlarda Mahkemede Hüküm Verilecek Hapis haneler Dünyanın Bir Ucunda Değil Britainin Göbeğinde Olacak Muhtemelen :) Tabiki Hakim , Savcı lar GM ler Tarafından Seçilecektir Jüriler ise Halktan Tarafsız Olan Kişilerden Seçilecektir. Evet Daha Ne Bekliyorsunuz GM lerin üstün Olmadığı Bir Serverde Oynamak istemezmiydiniz ?

Not : Bankamız 4 katlıdır :) Britain Harici heryer gz dışıdır ve Dier Pvp Severlerinin Aksine sadece seçilen 6 skill 100 lenecektir Nedeni ise butun sikiller 100 lenince kimsenin birbirne ihtiyacı kalmıyor ayrıca boya odası v.b gibi seylerde olacaktır ancak boyama paralı olcak 10k filan tam 7 senedir bunun hayaliyle yaşıyorum

Eğer 40 kisi Filan Olursa Hemen Yarin açarım serveri :D

Saygılar

Bu konu atakan1234 tarafından düzenlendi(2007-09-04 19:40, 16 yıl önce)
Master
59.2997
Buda yeni yöntem galiba ?
ben varım vallaha her turlu player destek yapılır msn mı ekle [email protected]
nasıl yani ben ciddiyim :) Dalga geçmiyorum Dikkat çekmeyede çalışmıyorum baktımki herkez böle bir server istiyor bende yaratıcılığımı kullandım
la ne guzel olr pk olan ların şehri olmaz her pk gruba çadır verilir daglarda yasarlar :D
daha henüs serverin script işlemleri hazır deil mesela başkanların üstünde gmler gibi yazcak
gerçek hayat ile oyunu birbirinden ayırmayı ne zaman öğreniceksiniz? bu bahsettiklerinin çoğunu yapamayacağına da eminim ayrıca bu projeye karşıyım
ya sabır ...
Silindi
Members
0
Dusundurucu Umarım Basarılı Olursun Ama Bunu Yaptıgındada Herseyi ile Farklı Bırsey Yaratman Lazım Buda Bıraz Zaman Ve Emek Gerektirir Bu Dusuncenı Yaptıgında Sadece Brit Calimport Veya Moonglow Dil Butun Map Degisik Ama Basit Yaparsan Guzel Bır Is Cıkarmıs Olur Emegının Karsılıgınıda Almıs Olursun.

Ve Bilgi Gerektirir.
-Lexis- : gerçek hayat ile oyunu birbirinden ayırmayı ne zaman öğreniceksiniz? bu bahsettiklerinin çoğunu yapamayacağına da eminim ayrıca bu projeye karşıyım

Sana katılmıyorum. Bu projede oyun geçek hayata taşınmıyor gerçek hayat oyuna taşınıyor. Belki biraz uğraşılırsa güzel şeyler ortaya çıkabilir ama çoook uğraşılması gerek.
ByTyMaron ve camoron Çok Teşekkür ederim Birincisi Yanımda olduğulduğunuz için 2. sözüm size neden Olmasınki bana bunu açıkla Olmayacak Dersen OLMAZ ama olur başaracam dersen OLUR Onabakarsan ulu önder Mustafa Kemal ATATURK e Bakıldığında itilaf devletlerini yenmesi İMKANSIZDI ama Yendi Buda inanca bakar inandığın şeyi başarırsın unutma IMKANSIZ Diye birşey YOKTUR

Bu konu atakan1234 tarafından düzenlendi(2007-09-04 18:44, 16 yıl önce)
işte şölelerine kıl kapıom kendileri bişi söliyince kral lar biz söliyince mi bişi oluyor hey allhım ya
her inandığımız şeyi başarabilseydik keşke:O
Silindi
Members
0
Nick Dogru Yazarsan Sevinirim By'Tymaron Olucak
katılmıyorum burda tabi herşeyi başaramassın ama böle snn gibi inanmadan davranırsan tabikide basaramassın

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.