çok sağ olun bende bu konuyu araştırıyorum arkama yetenekli kisileri bekliyom yaratıcılığım var scp bilgim ÇOOOK iyi demiyorum çat pat da demiyorum ama iyi sayılırım diyorum çok profesyonel deilim bakın saol batuhan teşekkür ederim saten ben bunları TEK BAŞIMA YAPAMAM nedemişler BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR Teşekkürler. serverda 2 owneriz satece normal bir shard olarak başlıcaktık ama usun süredir hayal ettiğim server kurma fikrim tekrar hatırladım ve 2 ownerle bu işin olmayacağını biliyorum host işine biraz araştırma yaptım ben fazla kisi gelmes die düz açmayı düsündüm bu sereri ama yaptığım arastırmayla suna vardım bu servere Buyuk Hit çeker diyorlar ama ben inanmakla inanmamak arasında asılı kaldım biri ordan diyor tutmaz bu server kimisi diyorki rahat 120 kisi gelir diyo bu sistemleri duyan gelcek diyor ki bu 120 kisi olmasada baya bi kkisi gelebilir sebep baksanıza daha konuyu açalı 1 saat bile olmadı ama 30 msg oldu böyle biseey için belkide arkama sağlam kisileri almalıyım yanımda olanlara tesekkür ederim :) tekrar moralimi düzelttiniz :) çok tesekkür ederim batuhan msn varsa verebilirmisin pm den at
emreguney5 : Bence Bu Proje Gerçekleştirilebilir,Fakat Bazı Yerleri Nixdorfun Dediği Gibi Kısıtlanırsa Gerçekleştirilebilir.Lexis 'e Gelelim
Kimse Kusra Bakmasın Bu Forumda Nedense Bazı Kişiler Kendilerini Üstün Görüyorlar Yada Bazı Kişilere Afedersiniz Yalanıyolar,

- Bu Kişi Aklından Geçen Bişeyi Yazmış Öyle Veya Böyle. Gerçekleşmesi Zormu Zor ,Bide Sen Bu Adama Böle İtici Cevaplar Verirsen Geri Tepki Alırsın Olay Bukadar Basit.Şimdi Ben Bu Yazıyı Okuyunca Bir Arkadaşın Dediği Gibi " Lexis Siz Açınca O Bravo ! Bİz Açınca Tü Kaka " Lafını Düşünüyorum .

Sonya Royal:

Katılıyorum Sonyaya

Bence Artık Devir Yaratıcılık Devri İllada Bi Projeyi Hayata Geçirmek İçin Muhteşem Scpter Olmak Gerekmiyor . 40 Player Olursa Yarın Açaarım Demiş Bilmiyorum Nekadar Doğru Ama Bu Lafa Göre Elinde Bir Sunucusuda Var.Ozaman Buna Karşı Olan Arkadaşlara " Ben Böyle Birşeye Karşıyım" Demek Kalıyor Öbür Türlü Haksız Duruma Düşerler D:

İyi Akşamlar Emre GÜNEY

biz açınca diye birşey yok ben server açmıyorum. wish ile de alakam yok kafanıza sokun.
o zaten wish açtı demediki sen server kurunca ooo biz kurunca kaka oluo dedi yani ben mükkemellim demeye çalışıosun oysaki kimse mükemmel deildir demeye çalışıor yanlış anladıysam özr dilerim bu benim anladığım
YA KAFANIZ MI GÜZEL KİM BEN MÜKEMMELİM DEDİ ?
yok abi yanlıs anlama ben öle anladım hane herseyi kötülüosun ya onu kastetmiş bende böyle yorumladım
Atakan yarın açıcam diosun da bu kadar şeyi bi gecede scripte dökmehayaliyle mi yaşıyosun :S
Yanlış anlama da bu proje gerçekleşirse seni düyanın en ii scripterı ilan edicem :S
hyr kaçırdığınız bişiy var gerekli playeri bulursam dedim onu yani ayrıca sorun deil ben gece 4-5 lere kadar buralardayım yetistiririm istesem :D ama tekbasına olmas saten aşşa yukarı 1-2 haftası var hem saten ama arkamda olanları teşekkür ederim tekrar
Çok Uzattınız Yeter Bence
neo75 : Atakan yarın açıcam diosun da bu kadar şeyi bi gecede scripte dökmehayaliyle mi yaşıyosun :S
Yanlış anlama da bu proje gerçekleşirse seni düyanın en ii scripterı ilan edicem :S

adam 6 yıldır bu hayal le yasadım dıyo vardır bı hazırlıgıda sanırım. ole konustuguna gore
hazırlık tabiki :D
atakan 4 senedir scripter geçmişim var eğer bi profesyonel proje düşünüyorsan ilk başda türkçeni düzgün kullan ve insanlara saygıyla davran ondan sonrasını olucağına bırak player toplamak mükemmel sunuculuk anlamına gelmez çok basit sistemlerle bile sunucular 400+ player çekebiliyor.. dedigim gibi eğer cidden bi proje yapcaksan ilk önce insanlarla dalga geçmemeyi öğren bir yöneticilik nasıl olur bunu öğren ve "Lexis" arkadaşımız gayet mükemmel bir fikirlere sahip bir arkadaşımız şimdiye kadar bi kötülüğünü görmedim
Expert
34.0001
Nemesis ve Lexis e karşı söylemler içinde olanlara bir kaç söz;
ilk önce ikisinide sadece forumlarda gördüğüm kadarıyla tanıyorum bunu belirtiyim. ardından siz bu iki insanın sizi çekemediğini vs. düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Lexis ve Nemesis bazı forum sitelerinde gördüğüm kadarıyla yardımsever ve iyi bir scripter burda onların üstüne giderek neden zor durumda bırakmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

ayrıca yazdığınız sistem benimde hoşuma gitmedi ( gerek pvp olması gerek parti falan saçmalığı )

size iyi geceler yanlızca karşınıza aldığınız kişilere dikkat etmeniz açısından yazmak istedim bu yazıyı yoksa kişiler farklı olsaydı tepkim yine aynı olurdu..
Bakın Benim Burda Tüm Sistemleri Beğendim Diye Bi Tavrım Olmadı !

Ayrıca Lexise Wishle Alakan Var Gibi Bir Lafda Demedim,Benim Kimseye Kötü Scpter İyi Scpter Dediğimde Yok Okadar Bilgimde Yok @KeLL Sen Karşına Aldığın Kişilere Dikkat Et Bence Çarpıtma ...

Açarsa Açar Açmazsa Açmaz Burası Forum Ben Böle Düşünüyorum Sen Öyle Tamam ? Mantıklı Yorum Yapın Lütfen
Tüm Postları Okudum Cok Uzatmıssınız :)

@atakan

Evet Kendince İyi Dusunmussun Fakat Bende Fazla Begenmedim.Yanlıs Anlama Ama Seni Cekemedigimden veya Seni Kıskandıgımdan Degil.Benim Sahsi Gorusum Bu.Kell'in de Dedigi Gibi Parti vs. Olayları Cok Gereksiz Ve Yapılması İcin Uzun Ugras Vermek Zorundasın.

Fakat Yardıma Muhtac Kalırsan, Gerek Scriptsel Yonden(Anlayabildigim Kadarı İle), Gerekte Static Dusunursen O Tur Konularda Elimden Geldigi Kadarıyla Yardımcı Olurum.

Lexis'i de Az Cok Bilirim.Bir Aile Dostumuzdan Dinledim Kendisini, Kendiside İyi Tanır Zaten :) Ki Sana Kotu Birseyde Sarfetmemis.
Ve Ayriyetten Burada Ben Mukemmelim, Ne Dersem O Olur Gibisinden Bisilerde Soylememis.Siz Nereden Cıkardınız Onun Orasını Anlayamadım Acıkcası

Yine Kell'in Dedigi Bir Söze Deginmek İstiyorum; Nolur PvP Serverlarını Artık Kucumsemeyin.Bende Ekibimle Beraber Acıyorum Diye Soylemiyorum. Acan Kisiye ve Verilen Emege Gore Degisiyor :)
Bir arkadaş ben şu serverı açacam diyor sizde o konuya kitleniyorsunuz açsın 1 ay dayansın ben burda anırıcam hatta topluca anırabiliriz.

saygı duymuyorum tam anlamıyla bilmiyorsan bırak serverı evde sphere bile açma arkadaşım.

pvp serverı aç 2 gün sonra kaparsın normal sunucu aç 1 hafta dayanamazsın en önce server için sponsorunu ayarla sponsora gerek yok maddi gelirim iyi diyip bizi yeme senelerdir bizi böyle diyenleri çok gördük açma arkadaşım kalsın açacağın serverda senin gibi 10 kişi olur sende zevk almassın kapatırsın

örnek bir konu açıldı sorsari harici server açılsın oynayalım diye birileri *** server açtılar orta dünya halende açık tam 64 kişi post attı mesaja açılsın kesin oynarız diye bende yazdım böle konusuyosunuz açılınca girmiyorsunuz diye şimdi o sunucu şu an açık ve şu dakika itibariyle kaç kişi var biliyormusun sadece 1 kişi oda ben D:

kasma kendini babaoğlu bu insaların karnı tok

Aha KOCAMAN NOKTA

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.