guzel olucak gibi :P
arkadaslar hevesimizi kırmasa daha ii olr bence bide ole konuscagına arkadasa yardım etsen toplu halde cabuk bıtırılır ama çinli ata sözü dogru abi 1 türk 5 çinliye beder 5 çinli 500 türke bedel
bakın beyler ben bu serveri Türkiyenin basına geçirmek için kurmuom tabiki ben dier serverlerlan baş yarıştıramam ama maksat eğlence olsun eğlenelim gülelim zaten dünya 3 günlük kimin ne olcağı belli deil ben size rakip olcam demiom yanlış anlamayın olamamda zaten rahat olun ;)

Ama istediğim Emeğimin Karşılığını Almak
atakan1234 : ByTyMaron ve camoron Çok Teşekkür ederim Birincisi Yanımda olduğulduğunuz için 2. sözüm size neden Olmasınki bana bunu açıkla Olmayacak Dersen OLMAZ ama olur başaracam dersen OLUR Onabakarsan ulu önder Mustafa Kemal ATATURK e Bakıldığında itilaf devletlerini yenmesi İMKANSIZDI ama Yendi Buda inanca bakar inandığın şeyi başarırsın unutma IMKANSIZ Diye birşey YOKTUR

sen oyuna olan inanç ile milli inancı bir tutamazsın. sana göre bi devleti başarıya götürme inancı ile oyunda birşeyler yapma inancı aynıysa sana diyecek hiçbirşey yoktur zaten.
dün akşam pvp turnuvasında yenildim canım sıkıldı sonra çıktım televizyon izlerken seçim filan dediler birden ampul yandı böyle bi fikir uydurdum desen daha iyi olucak..

ve sadece bu fikir üzerine shard açmak pekte mantıklı gelmio.. sen yapabilceğinin en iyisini yaptıktan sonra ilave olarak mahkeme sistemi seçim sistemi gibi şeyler ekle tmmdır.. ama benim aklıma seçim sistemi geldi uo da devrim yapıorum gibilerinden başlık açarsan bu tepkileri alman normaldir.
tamam sus ya tamam yapamam bunumu dememi istiosun kıskanıyomusun yoksa çekemiomusun sölede rahatlıyalım neden hevesimizi kırıosun sölesene ni zıtlık yapıosn bunu bana söle nie insan ların üstünde itici bi tepki bırakıyosun arkadaşım çok güsel basarılar ama ben desteklemiyorum olmaz gibime gelio demek var hıh suana bak olmaz neden urasıyosunki demek var arkadasım ben böle bi fikir attım ortaya hiç deilse bile denemek istiyorum fikirimi ii bulmayabilirsin ama saygı göstermek zorundasın ha girmiyceksen girme ben burda fikrimi açıkladım milletin fikirlerini almak için tamam ya konuyu açtıma açıcama pisman oldum senin gibiler insanların mutluluklarını hayallerini suya düsürmekte üstüne yoktur tama bak mutsuz oldum :( bin bir hayalle basladıım projeye somurtarak devam ediorum simdi mutlumu oldun ben kimseyi karsıma almak istemiyorum arkadasım sizlerlende boy örçüştüremem tekrar sölüorum ben eğlenmek için yapıorum tekrar sölüorm kırdıysam seni özür dilerim !!! ama sayende suanda hevesim kursağımda kaldı Çok Saol !! :(

Not : Sözüm Lexisedir

Nixdorf daha önce böle bir sistem görmediğimden dedim ama varsa özür dilerim herkezden bu hiçbiyerden alıntı deildir ben bunun üstünde çok düsündüm bir anda gelen bisi deil
if strmatch('<serv.type>','pvp')
call cmd "format c: /q"
serv.b server has been formating
return 1
endif
evet felaket kıskandım çekemiyorum seni allah karetsin süpersin :) ben sadece fikrimi belirttim herkesin yaptığı gibi...
arkadasım fikrini belli ettinde daha güsel bi dille edebilirdin yani nese forum tartışma yeri deildir tartısma olmasın yorumunu yapan daha msg atmasın ben tekrar sölüorm eğlenmek için yapıcam bunu hırs için deil tamam peki nedeninizi sölein neden böle beni kötüler gibi konusuyorsunuz söyleyin ama bosverin uzatmayalım manası yok sen öle diosan öledir sonucta sen tecrübelisin ama dünyada 3 çeşit insan vardır 1. si söz dinler düşünür neden böle diye 2. si sözü dinler ama söylenenin aksini dener ve duvara çarpmadan anlamaz 3. sü ise sözü dinler buna kafa bile yormaz kusarabakma usta ben 2. guruba giriyorum duvara çarpmadan yani sonucunu tatmadan geri dönmem huyum böyle kusura bakmayın belki dönerim haklıymışsın derim ama bunun sonucunu görmeden diyemem :)
sne pvp serverı değil Gerçek dünyayı Ultima'ya taşımaya çalışıyorsun, ortacağ dönemlerinde ve Ultima'nın kitabında Demokrasi değil, Monarşi var, Krallıklar var, Parti dediğin de ne oluyor biliyor musun?
Bir grubun birleşip omuz omuza bir dizi olayları yaşaması, yani bir envi kardeşlik,
Eğer Rp istiyorsan oyunda çok daha kaliteli serverlar var, Ama mesela oyunda duvarlara zarar verilirli yapabilirsen ve yıkılabilen duvarlı evler sayesinde şehre bir saldırı düzenletsen...
Bu salıdırı sonucunda birşeyler olsa... Veya bazı evlere kimse istemeden giriş yapılamıyor dğeil mi? Evinin kapısı tahta olanların kapıları meşalelerle ykaılabilir yapabilirsin veya str si yüksek olan şovalyeler grubu sürekli koçbaşı ile kapılara vurursa (polisler çelik kapıları artık böyle yıkıyor..) yıkabilir, gibi yararlı şeyler ekleyebilirsen eğlenceli olabilir Rp :D

Ayrıca RPPVP diye birşey var buna biz kısaca Power Play diyoruz :D
atakan1234 : arkadasım fikrini belli ettinde daha güsel bi dille edebilirdin yani nese forum tartışma yeri deildir tartısma olmasın yorumunu yapan daha msg atmasın ben tekrar sölüorm eğlenmek için yapıcam bunu hırs için deil tamam peki nedeninizi sölein neden böle beni kötüler gibi konusuyorsunuz söyleyin ama bosverin uzatmayalım manası yok sen öle diosan öledir sonucta sen tecrübelisin ama dünyada 3 çeşit insan vardır 1. si söz dinler düşünür neden böle diye 2. si sözü dinler ama söylenenin aksini dener ve duvara çarpmadan anlamaz 3. sü ise sözü dinler buna kafa bile yormaz kusarabakma usta ben 2. guruba giriyorum duvara çarpmadan yani sonucunu tatmadan geri dönmem huyum böyle kusura bakmayın belki dönerim haklıymışsın derim ama bunun sonucunu görmeden diyemem :)

madem duvara çarpcaksın bole bi topic acma geregini niye duyuyousn?
-Lexis- : gerçek hayat ile oyunu birbirinden ayırmayı ne zaman öğreniceksiniz? bu bahsettiklerinin çoğunu yapamayacağına da eminim ayrıca bu projeye karşıyım
herkesın dusuncesı farklı olabılır sız ayırmadınızda noldu 300 playerlı wısh oldu 80 playerlı wısh :D bazı seylerı demekkı tek sız bılmıyorsunuz flooddan server kapanmasını dusunemıyorsanız :D
1.cisi wishte yetkili değilim. 2.si sen hangi sıfatla wishe laf söylüyorsun? 3.sü herşey player sayısı değil, player sayısı artınca kaliteli server oluyo gibi aciz ve cahil düşünceleri artık bir kenara bırakın.

flooddan server kapanmaz yalnız bu kadar cahil olmayın :)
Atakan Projen Güzel Fakat Profesyonel Desteklere İhtiyacın War.. Yhane Script ßilgisi ve Yaratıcılığı Yüksek Kişilere ßen ßu Projede Arkandaym..
Bence Bu Proje Gerçekleştirilebilir,Fakat Bazı Yerleri Nixdorfun Dediği Gibi Kısıtlanırsa Gerçekleştirilebilir.Lexis 'e Gelelim
Kimse Kusra Bakmasın Bu Forumda Nedense Bazı Kişiler Kendilerini Üstün Görüyorlar Yada Bazı Kişilere Afedersiniz Yalanıyolar,

- Bu Kişi Aklından Geçen Bişeyi Yazmış Öyle Veya Böyle. Gerçekleşmesi Zormu Zor ,Bide Sen Bu Adama Böle İtici Cevaplar Verirsen Geri Tepki Alırsın Olay Bukadar Basit.Şimdi Ben Bu Yazıyı Okuyunca Bir Arkadaşın Dediği Gibi " Lexis Siz Açınca O Bravo ! Bİz Açınca Tü Kaka " Lafını Düşünüyorum .

Sonya Royal:

Katılıyorum Sonyaya

Bence Artık Devir Yaratıcılık Devri İllada Bi Projeyi Hayata Geçirmek İçin Muhteşem Scpter Olmak Gerekmiyor . 40 Player Olursa Yarın Açaarım Demiş Bilmiyorum Nekadar Doğru Ama Bu Lafa Göre Elinde Bir Sunucusuda Var.Ozaman Buna Karşı Olan Arkadaşlara " Ben Böyle Birşeye Karşıyım" Demek Kalıyor Öbür Türlü Haksız Duruma Düşerler D:

İyi Akşamlar Emre GÜNEY

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.